Nokia Avrupa’da Bir İlk!
12/04/2014
Emir İlgün (401 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Nokia Avrupa’da Bir İlk!

Nokia’nın Amerika‘da Verizon‘a özel Lumia ICON yada T-Mobile‘a özel Lumia 521 telefonlarını hepimiz biliyoruz. Operatörlere özel telefon yapımını daha önce sadece Amerika‘da gerçekleştiren Nokia, şimdi ise Avrupa‘da yapmaya hazırlanıyor. Avrupa‘da ise anlaşmayı ilk olarak Türkiye‘den AVEA üzerinden gerçekleştiren Nokia, AVEA ile birlikte özel bir Lumia 525 telefonu yapıyor.

Avea-Lumia-525

Windwos Phone 8 ile gelen Lumia 525 telefonu;

  • 4″ ekran
  • Çift çekirdek işlemci
  • Renkli kapak seçenekleri
  • 21 Mbit‘kadar çıkan veri hızı
  • 336 saatlik bekleme süresi

özellikleri ile dikkat çekiyor. Bunlara ek olarak, AVEA duvar kağıtları, zil sesleri ve ön yüklü AVEA uygulamaları ile birlikte gelecek.

Telefona ise 24 ay kontratlı kalmak şartı ile Tarifeye ek Ayda 1 TL‘den başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Eğer peşin olarak almak isterseniz telefona 529 TL‘ye sahip olabilirsiniz.

Ayrıca kampanya kapsamında telefonu satın alan herkese AVEA Bulut‘tan 12 ay boyunca 4GB saklama alanı ve 3 ay boyunca aylık 50 Şarkı İndirme Paketi de hediye edilecek. Cihazı alan faturasız müşterilere ise 12 ay boyunca her ay 1 GB internet hediye.

Detaylı bilgi ve Tarife fiyatlarını incelemek için tıklayınız.

 

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.