Nokia’nın Katkılarıyla Vodafone Istanbul Champions Running
24/05/2013
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Nokia’nın Katkılarıyla Vodafone Istanbul Champions Running

Nokia, Masa başından kalk, koşmaya başla ! temalı etkinliğe sponsor oldu.

Vodafone Istanbul Champions Running 26 Mayıs’ta Belgrad Ormanı’nda düzenleniyor. Birçok kurumsal şirketten takımların katılacağı koşuda dereceye giren ekiplere birinci takıma Nokia Lumia 920 ikinci takıma Nokia Lumia 820 ve üçüncü takıma Nokia Lumia 620’ler hediye edilecek!

Nokia, İstanbul Belgrad Ormanı’nda 26 Mayıs günü düzenlenecek Vodafone Istanbul Champions Running koşusuna sponsor oldu. Koşuda dereceye giren ve beşer kişiden oluşan ilk üç takım toplam 15 Nokia Lumia cihazı kazanacak!

Nokia, Vodafone Istanbul Champions Running yarışmasında birinci olan takımın her üyesine birer Nokia Lumia 920, ikinci olan takımın her üyesine birer Nokia Lumia 820 ve üçüncü olan takımın her üyesine birer Nokia Lumia 620 hediye edecek!

Toplam 6 kilometrelik bir parkurun koşulacağı yarışmaya her şirketten en az 5 en fazla 20 kişi katılabilecek. Parkuru tamamlayan 5 kişinin zamanlaması toplandıktan sonra en kısa sürede parkuru tamamlayan takım şampiyon ilan edilecek.

İlgili kişi:

Dilek Özcan

(212) 219 29 71

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.