OneDrive Windows 10 İle Yerleşik Gelecek
23/03/2015
Emir İlgün (401 Haber)
4 Yorum
Paylaş

OneDrive Windows 10 İle Yerleşik Gelecek

Windows Insider programını yöneten Gabriel Aul, her zamanki gibi Twitter üzerinden kendisine sistem hakkında sorularını yanıtlarken OneDrive hakkında bir gerçek ortaya çıktı.

– OneDrive hala evrensel bir uygulama değil?

+ OneDrive uygulama olmak yerine Windows’un içine direk entegre edilecek

Bunun anlamı ne olduğunu ve şu anki Windows 10 kullanıcılarına nasıl vuracağını veya sisteme nasıl bir şekilde entegre edileceğini henüz bilmiyoruz.

İlginç olan, Google, Google Drive’ı Chrome uygulamasına ve Apple da iCloud’u iOS ve MAC’e aynı şekilde entegre etmişlerdi.

Windows 10 hakkında hala havada kalan bir sürü soru var ve umuyoruz ki bunların pek çoğu 30 Nisanda San Francisco da gerçekleşecek olan Microsoft’un BUILD 2015 geliştirici fuarında ortaya çıkacak. 30 Nisandaki etkinliği an ve an sizlere canlı blog üzerinden yayınlayacağız. Bizi takipte kalın.

Sizin OneDrive entegrasyonu hakkında ki düşünceleriniz nelerdir?

 

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

 1. İsmail Altas
  İsmail Altas Mart 23, 21:31
  One Drive gerçek bir nimet , kullanmasak bile (!)
 2. 'Can Tosun
  'Can Tosun Mart 23, 21:46
  Zaten cihazlarda yuklu olarak bulunmuyor muydu onedrive ?
  • Emir İlgün
   Emir İlgün Author Mart 23, 21:56
   O şekilde değil. Cihazlarda sadece uygulama olarak ön yüklü geliyor. Artık sanıyoruz ki sisteme direk entegre edilecek. :)

Write comment

Only registered users can comment.