OneDrive’dan 2 Yıllık 100 GB Depolama
18/02/2015
Emir İlgün (401 Haber)
8 Yorum
Paylaş

OneDrive’dan 2 Yıllık 100 GB Depolama

Hepimizin severek kullandığı Windows cihazlarımızın olmazsa olmazı bir uygulamamız var ki, bu uygulama sayesinde hem bilgisayarımız ile dosya alışverişi yapabiliyoruz hem de telefonumuzda çektiğimiz resim ve videoları otomatik olarak her yerden ulaşılabilir hale getiriyoruz. Bu uygulama tabii ki OneDrive.

Hayatımızın olmazsa olmazı olan OneDrive, Microsoft tarafından bütün kullanıcılarına 100GB depolama alanını tam 2 yıl boyunca kullanım hakkı ile veriyor. Geçtiğimiz sene yine böyle bir işlem gerçekleştirilmişti ancak sadece 1 sene ve 50 GB’dan ibaret idi. Zamanı da tam 10 gün sonra dolacak Şimdi 100 GB ve iki yıl ücretsiz olması gerçekten bazı kullanıcılar için çok iyi oldu.

Aslında 1 hafta önce dağıtılmaya başlanan ödül, sadece Amerika kullanıcılarına özeldi. Ancak Microsoft Amerika’nın dışından sesleri duyunca dünya çapında yapma kararı aldı.

Fazla uzatmadan aşağıdaki linke tıklayarak 2 yıllık 100GB depolama alanınızı alabilirsiniz.

2Yıllık 10GB Depolama

Emir İlgün

Emir İlgün

<p>Merhabalar! Marmara Üniversitesi’nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Emir İlgün | Çıkış Yap

8 Yorum yapıldı : "OneDrive’dan 2 Yıllık 100 GB Depolama"

Uyarma Seçenekleri
Emir İlgün
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan
wpDiscuz