Pastry Push Markette!
29/01/2014
Emir İlgün (401 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Pastry Push Markette!

windowsphone_Pastry_Push_29012014_windowsphoneturkiyeinfo

Bugün ReFocus Labs, Windows Phone 8 ve Blackberry 10 işletim sistemleri için Pastry Push oyununu mağazaya sürdü. Oyunun İOS ve Android versiyonunun şubat ayı içerisinde geleceğini açıkladılar.

Pastry Push oyunu, Mako adlı vampir gibi sivri dişli, minik sevimli canavarı beslediğimiz 3D teknolojisi temel alınarak geliştirilmiş bir oyundur. Engelli labirentte kekleri, sınırlı sayıdaki hareketleriniz ile en az hareketle Makonun ağzına gönderiyorsunuz.

windowsphone_Pastry_Push2_29012014_windowsphoneturkiyeinfo

Her levelde, oyun alanınız olan dama tahtası üzerinde işlem yapacaksınız. Mako’nun ağzına gelene kadar kekleri dama tahtasının üzerinde kaydıracaksınız. Kek siz kaydırdığınızda, bir objeye yada ekranın sonuna çarpana kadar gidecektir. Bazı leveller de bulunan altın kirazları almadan bir sonraki levele geçemezsiniz.

Oyunu zorlaştırmak için levellerde ateş püskürtücüler, ışınlayıcılar, vantilatörler ve boşluklar kullanılmış.

Oyunun içinde 3 Bölüme ayrılmış toplam 81 level bulunmakta. Oyun ne kadar ücretli olsa da aynı zamanda ücretsiz versiyonu da bulundurmakta.

Pastry Push (2₺ – ÜCRETSİZ DENEME)

windowsphone_Pastry_Push3_29012014_windowsphoneturkiyeinfo

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.