Rayman Fiesta Run Mağazada!
06/02/2014
Emir İlgün (401 Haber)
1 Yorum
Paylaş

Rayman Fiesta Run Mağazada!

Rayman_Fiesta_Run2

Ubisoft yapımı olan Rayman Fiesta Run oyunu İos ve Android platformlarında gerçekten çok sevilmişti ve yapımcı kasım aylarında Windows Phone içinde geleceğini duyurmuştu. O zamandan beri haber alamadığımız oyun şu anda mağazada ancak erken konumuş olsa gerek ki henüz indirilemiyor. En azından Hindistan marketinde indirilebilir durumda.

Bu efsanevi oyunda 4 yeni şenlikli dünya, 3 yeni epik patronlar ve 75 levellik zıplama ve koşma bulunmakta.  Ayrıca oyun Xbox özelliği ile marketteki yerini aldı.

Rayman_Fiesta_Run3

Rayman’ın ayrıca uçma, koşma, atlama, duvarlardan geçme ve süper yumruk gibi bir takım yeni özellikleri de var.

Oyun görsel olarak ta baya geliştirilmiş, yani oyun alanı daha derinleştirilmiş ve gelişmiş aydınlatma efektleri kullanılmış.

Ayrıca artık aktivitelerinizi ve yüksek skorlarınızı Facebook üzerinde paylaşabilir ve arkadaşlarınızı takip edebilirsiniz.

Daha öncede bahsettiğimiz gibi. Oyun şu an için sadece Hindistan Marketinde aktif ve Türk Parası ile 4 TL yapmakta. Ayrıca 512 MB Ram’li telefon kullanıcılarının da rahatlıkla indirebileceği bir oyun olduğu biliniyor.

Oyun Fragmanı;

Rayman Fiesta Run:

Rayman_Fiesta_Run

 

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.