Refocus Uygulaması Tüm Pureview Cihazlara Geliyor.
13/11/2013
Halil Şahin (772 Haber)
4 Yorum
Paylaş

Refocus Uygulaması Tüm Pureview Cihazlara Geliyor.

refocus

 

Evet arkadaşlar Windows Phone ve Nokia cephesinden sevindici haberler dünden beri peş peşe geliyor bizler de bunları elimizden geldiğince sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Dünden beri gerek Vine’ın mağazaya gelişi, gerekse WP 8.1 sızıntıları sevindirici haberler. Bugün bir sevindirici haber daha geldi Nokia cephesinden.
Bildiğiniz gibi Nokia 1520 ile birlikte tanıtılan bir uygulama vardı adı; Refocus.

Uygulama fotoğraf çekerken focuslanmadan kaynaklı sorunları düzenlemenize yarıyor ve resimlerinize sonradan focus eklemenize yarıyor.  İstediğiniz kısmı odak noktasına alabiliyor, istediğiniz kısmı flur istediğiniz kısmı daha öne getirebiliyorsunuz. Bunların yanında istediğiniz kısmı yeniden renklendirme vs. geliştirmeler de yapabilirsiniz. Bunu tanıtım videolarıyla çok daha güzel anlayacaksınızdır, yazının sonunda gerekli videoları izleyebilirsiniz.

Gelelim asıl haberimize Nokia refocus uygulamasını tüm pureview destekli cihazlar için bugün vereceğini açıkladı yani eğer bir purewiev destekli lumianız varsa bizleri takip etmeye devam edin uygulama geldiğinde haberini yapacağız 🙂

İşte Refocus uygulamasını tanıtıcı videolar;

Halil Şahin

Halil Şahin

Sizlere yardımcı olabilmek için buradayım...

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Halil Şahin | Çıkış Yap

4 Yorum yapıldı : "Refocus Uygulaması Tüm Pureview Cihazlara Geliyor."

Uyarma Seçenekleri
Halil Şahin
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan