Resmi Youtube Uygulaması Markette…
14/08/2013
Halil Şahin (772 Haber)
3 Yorum
Paylaş

Resmi Youtube Uygulaması Markette…

 

Resmi Youtube Uygulaması Markette

you

Bazılarınız hatırlarsınız belki Microsoft, Google’ın ben Windows Phone platformuna destek vermem sözünden sonra kendi Youtube uygulamasını yapmaya karar vermişti.

Uygulama o kadar müthiş ve kusursuzdu ki herkes android platformundaki Youtube uygulamasından kat be kat daha güzel olduğunu söylüyordu.

Neyse bu durumu tabiri câiz ise çekemeyen Google efendi Microsoft’a bu uygulamayı marketten çekmeleri için baskılar yapıyordu gerekçeleri ise uygulamanın reklem içermemesi. Tabi ki Microsoft Google’ı takmadı ve Google mahkeme davası açacağını söyledi, Microsoft’tan tekrardan geri adım görmeyince Microsoft ile ortak bir uygulama yapmak için Microsoft’a teklif gönderdi ve anlaşma sağlandı. Eski uygulama marketten çekilmişti ve şimdi eskisine benzer ama download özelliği kaldırılmış olan yeni Youtube uygulaması markette yerini aldı. Wpcentral tarafından hazırlanmış Youtube uygulama videosuna da buradan izleyebilirsiniz.

 

Uygulamayı BURADAN indirebilirsiniz….

Halil Şahin

Halil Şahin

Sizlere yardımcı olabilmek için buradayım...

Yorumlar

 1. çağlar
  çağlar Ağustos 14, 18:55
  L820 den indiremiyorum telefonunuz güncel olmayabilir filan diyor
 2. Tuğrul
  Tuğrul Mart 03, 16:09
  Verdiğin link eski youtube a yönlendiriyo bizi onu napıcaz? senin gösterdiğin uygulamayı mağzanın altını üstüne getirdim yine de bulamadım.
  • Fatih Tercan
   Fatih Tercan Mart 03, 16:30
   Tubecast yükleyeceksiniz o zaman.Haberin yayım tarihinin 14/08/2013 olduğuna önce bir dikkat ediniz. Bu uygulama google tarafından bu hale getirildi. Yorum yapmadan önce lütfen biraz düşünüp kelimeleri seçin. Yorumunuz tarafımdan gereksiz bir kelime çıkarılarak editlendi.

Write comment

Only registered users can comment.