Rudy Huyn 6Studio Kurdu!
03/02/2014
Emir İlgün (401 Haber)
1 Yorum
Paylaş

Rudy Huyn 6Studio Kurdu!

6studio-rudy-huyn

Hepimiz Rudy Huyn yapımı olan her ne kadar 3. parti olsa da bizlere göre resmilerinden daha iyi olan uygulamaları biliyoruz. Şimdi ise Rudy Huyn artık 3. Parti değilde resmi uygulamaların mağazaya gelmeleri için kendi firmasını kurdu.

En son 6Tinder uygulamasının kaldırılmasından sonra Rudy Huyn bizlere 6Tinder’ın gittiğini onun yerine de Resmi Tinder uygulaması üzerinde Tinder ile beraber çalıştığını söylemişti. Şimdi ise kurmuş olduğu 6Studio ile Windows Phone ve Windows Mağazalarına resmi uygulamalar getirmeyi amaçlıyor.

Rudy-huyn-6studio

Şu anda Rudy Huyn’a ait mağazada Snapchat istemcisi olan 6Snap, İnstagram’ın bütün özelliklerini barındıran hatta resmi uygulamasından daha çok özelliği olan 6Tag, Vine için istemci olan 6Sec ve dahası bulunuyor.

Rudy Huyn, şirket yüzünden biraz daha az atik olabilir ama umuyoruz ki bu onun büyük şirketlerle çalışmasından dolayı olacak ve en azından kendi uygulamalarının biri daha (6Tinder gibi) Microsoft tarafından kaldırılmayacak.

 

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.