Şaşırtıcı Bir Şey Geliyor
30/06/2014
Emir İlgün (401 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Şaşırtıcı Bir Şey Geliyor

Windows Phone 8.1‘den sonra artık sistem için çokta şaşırtıcı şeylerin geleceği fikri tam da aklımızdan silinmek üzere iken, dün yayınlanan bir video, heyecanımızı arttırdı.

Microsoft’ta testler de kıdemli yazılım geliştirme mühendisi Jerry Barking (Namı değer  Barnacules Nerdgasm),  LockerGnome’s en son inek hayat tarzları adlı podcastinde bizlere. Windows Phone 8.1 için harika ve çok şaşırtıcı birşeyin yolda olduğunu belirtiyor. Kendisi konuşmaya göre bu özelliği denemiş ve bu özellik sır gibi saklandığından bahsetmekte. Jerry, bu özellikle birlikte Google falan halan yemiş olacak ve Microsoft satışları patlatacak.

Jerry’nin tam olarak söylemiş olduğu;

Windows Phone cephesinde herşeyin önünde bütün dünyayı yerinden oynatacak bir gelişme geliyor. Bunun için bekleyin, Harika olacak!

Bizim düşüncemiz. 3D ve interaktif canlı kutucuklar hakkında. Aslında sadece bizim değil. Yurtdışı kaynaklı pek çok site bunu düşünmekte. Bakalım bizleri Windows Phone için neler bekleniyor.

Video;

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.