Surface Phone Test Ediliyor
07/07/2017
burakalperen26 (31 Haber)
22 Yorum
Paylaş

Surface Phone Test Ediliyor

Surface Phone Microsoft’un bir sonraki amiral gemisi olacak gibi görünüyor. Uzun zamanlardan beri Windows Phone kullanıcılarının hayallerini süsleyen konseptlerin gerçeğe dönüşmesine az bir zaman kalmış gibi gözüküyor.

Biliyorum fazla naz aşık usandırır. Surface Phone ve Windows Phone kullanıcıları arasında ki ilişki de tam da son noktasına gelmek üzere. Her ne kadar uzun zamandır beklemekten sıkılsak da , inancımızı yitirsek de hayalimizin gerçek olduğunu görmek inanıyorum ki hepimizi mutlu edecektir.

Surface Phone’un varlığını doğrulayan raporlar gelmeye devam ediyor. Ayrıca Surface Phone’un ihtiyaçlarına cevap verebilecek , Windows 10 Mobile’ın gelişmiş bir versiyonu ile kullanıcılarla buluşacağı ortaya konuldu. Geçtiğimiz günler de Satya Nadella’nın açıklamalarını sizlerle paylaşmıştım. Yinelemek istiyorum. Satya Nadella , “Devam edeceğiz fakat telefon pazarında bugünün pazar liderleri tarafından belirlendiği gibi değil , benzersiz bir mobil cihaz konusunda neler ortaya koyabileceğimiz üzerinde çalışıyoruz.” dedi. Ayrıca ” Gelecekte birçok mobil cihaz üreteceğiz fakat bu mobil cihazlar günümüzün mobil cihazları gibi olmayacak.” dedi.

Bütün bunların ışığında güvenilir Microsoft takipçilerinden Brad Sams Surface Phone’un hala hayatta olduğunu doğruladı. Podcast’ında yaptığı konuşma da gerçek bir akıllı telefon olmasa da Microsoft’un bu sıralar bir mobil cihaz test ettiğini söyledi. Ayrıca cihazın biraz pahalı olabileceğini ve kampüs etrafında dolaştığını doğruladı. Aynı diğer Surface cihazlarda da olduğu gibi cihaz birincil tasarıma sahip olacak. Ayrıca HoloLens yapımcısı Alex Kipman’ın da cihaz üzerinde çalıştığını sözlerine ekledi.

Son olarak cihazın C-Shell desteği olan gelişmiş bir Windows 10 Mobile işletim sistemi ile gelmesi muhtemel. Yanlışlıkla yayınlanan güncellemeyi de hepimiz gördük sanırsam. Windows 10 Mobile C-Shell yapıları hala çok fazla hata içeriyor. Bunu düşünürsek bu cihazın çok yakın bir tarihte gelmesini beklemek hayalcilik olur. Tahminim 2018 ‘in 1-2 çeyreği.

 

 
						

																


	
burakalperen26

burakalperen26

Yorum Yap

22 Yorum yapıldı : "Surface Phone Test Ediliyor"

Uyarma Seçenekleri
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan
Zeynel Abidin Ceren
Üye

Klıf içi Qklavye

Oğuzhan Yıldız
Üye

Demekki hala uzun vadede 950 xl en iyi seçenek.

Zeynel Abidin Ceren
Üye

Ben 1320 kullanıyorum. Bakma sen 950 xL yazıyor 🙂

mrkyldz
Üye

Doğan beyin xap dosyası arşivi vardı bir ara paylaşmıştı acaba o arşivde Microsoft tarafından yapılan facebook uygulaması var mıdır ? Facebook Beta nın xap dosyasını bulabiliyorum ancak normal facebookun xap dosyasını bulamıyorum. Doğan bey cevaplarsa çok sevinirim 🙂

Doğan Can Yılmaz
Editor

Eski/yeni hepsi mevcut.

https://goo.gl/3jeFeB

i5430m
Üye

Doğan bey link sağlam değil.

Doğan Can Yılmaz
Editor

Kontrol edildi sağlam. Alternatif yeni link https://goo.gl/nSEjiF

mrkyldz
Üye

Teşekkürler 🙂

yakup1905
Ziyaretçi

Benim yeni facebook ve instagramda videolar bozuk oynuyor sizdede oluyomu (lumia 535 w10)

Zeynel Abidin Ceren
Üye

DoğanCan Xaomi nin mi4 4G dışındaki modellere tools yöntemiyle win 10 yüklemebililir mi?

Doğan Can Yılmaz
Editor

hayır

Fatih Tercan
Yönetici

Ben çok araştırma yaptım olmuyor diye biliyorum. Mi de MS e pek güvenmiyor artık. Onlarda bir sürü modele miui8 desteği vermeye çalışıyor. Wp ye pek zaman ayıramaz maalesef. 2. Cihaz olarak mi cihaz kullanıcısı olarak dual os olsa tadından yenmez diyorum.

Zeynel Abidin Ceren
Üye

Peki bu samsung lara wp yüklediler. Iphone android. Yüklediler. İmkansızmıdır.

Fatih Tercan
Yönetici

Yapılamaz diye bir şey yok ama wp pek popüler olmadığı için uğraşacak geliştirici lazım

mrtsnk mrtsnk
Ziyaretçi

Bu xap dosyaları iyi çalışmayan Facebook ve instagram uygulamarında işe yarar mı? Facebook’ta çok sorun yaşıyorum.Xap nedir umarım işime yarar!

Merih
Üye
“Test ediliyor” başlığı garip olmuş. Bu cihaz üzerinde uzunca bir süredir çalışılıyor ve nihayetinde test ediliyordur da. Surface Phone çıkacak zaten, o konuda kimsenin tereddütü yok. İşin esas kötü tarafı belki 950XL da dahil olmak üzere şu anki tüm telefonların rafa kalkacağı gerçeği. Daha da kötüsü, yarın Surface Phone da tutmazsa MS’in tekrar yarı yolda bırakıp bırakmayacağı -ki şimdiye kadar yap(ma)dıklarıyla güven vermiyor. Ayrıca 500 liraya Lumia 520 alır gibi giriş seviye bir Surface Phone modeli olmayacak takdir edersiniz ki; 4000-5000 arası bir fiyattan satılacağını tahmin ediyorum, o da eğer ülkemize resmi yoldan gelirse. Bu sene bitmeden Snap835 kullanan bir… Daha Fazla »
alpay
Üye

güzel haber, bu Windows 10 mobilenin bırakılmadığını tam tersine güçlü donanım + daha stabil bir w10 ile geleceğiniz gösteriyor. Tek sorun işi çok uzatması ve bu güne kadarki gelişim sürecinde bizleri tester olarak kullanmasıydı

Zeynel Abidin Ceren
Üye

Ben isterim ki:
6″ süper amoled ekran. 3840×2160 FHDx4
Gorilla Glass 6 –
256GB ssd
8-10GB Ram
Windows 10M yd. İOS11 –
41×22.5 Dual Kamera -4K -8K
13×16 Dual Ön Kamera 2k – 4K
Çift kanal Dijital ses 160dB üstü
Kablosuz Şarj
Hızlı Şarz
Usb Type C x3 Otg
Micro HDMI
7000mAh Batarya
860Ppı çözünürlük
AMD Ryzan Pro mobile
NVIDIA GeForce M
1TB Nano SD dirişi
Titanyum Kasa
Helyum Soğutma Sistemi
Akıllı Kılıf (Dışrada 4″Ekran İçerde Q Klavye)
%94 Ekran Kasa Oranı
Dokunmaya Duyarlı Parmak izi Okuyucu Tüm Ekran

FATİH TERCAN. Bu da benim hayalim

Fatih Tercan
Yönetici

Güzel sistem kurmuşsunuz ama bunun maliyeti ve boyutları nasıl olur canlandıramadım gözümde. Bence şu anda S821 ve 3GB ramli bir cihaz gayet yeterli 😀

wolfgangmami
Üye

Gta 5 kaldırsın…

Zeynel Abidin Ceren
Üye

GTA 10 BİLE OYNAR BU CANAVAR ,;-)

wpDiscuz