Surface Phone Test Ediliyor
07/07/2017
burakalperen26 (31 Haber)
22 Yorum
Paylaş

Surface Phone Test Ediliyor

Surface Phone Microsoft’un bir sonraki amiral gemisi olacak gibi görünüyor. Uzun zamanlardan beri Windows Phone kullanıcılarının hayallerini süsleyen konseptlerin gerçeğe dönüşmesine az bir zaman kalmış gibi gözüküyor.

Biliyorum fazla naz aşık usandırır. Surface Phone ve Windows Phone kullanıcıları arasında ki ilişki de tam da son noktasına gelmek üzere. Her ne kadar uzun zamandır beklemekten sıkılsak da , inancımızı yitirsek de hayalimizin gerçek olduğunu görmek inanıyorum ki hepimizi mutlu edecektir.

Surface Phone’un varlığını doğrulayan raporlar gelmeye devam ediyor. Ayrıca Surface Phone’un ihtiyaçlarına cevap verebilecek , Windows 10 Mobile’ın gelişmiş bir versiyonu ile kullanıcılarla buluşacağı ortaya konuldu. Geçtiğimiz günler de Satya Nadella’nın açıklamalarını sizlerle paylaşmıştım. Yinelemek istiyorum. Satya Nadella , “Devam edeceğiz fakat telefon pazarında bugünün pazar liderleri tarafından belirlendiği gibi değil , benzersiz bir mobil cihaz konusunda neler ortaya koyabileceğimiz üzerinde çalışıyoruz.” dedi. Ayrıca ” Gelecekte birçok mobil cihaz üreteceğiz fakat bu mobil cihazlar günümüzün mobil cihazları gibi olmayacak.” dedi.

Bütün bunların ışığında güvenilir Microsoft takipçilerinden Brad Sams Surface Phone’un hala hayatta olduğunu doğruladı. Podcast’ında yaptığı konuşma da gerçek bir akıllı telefon olmasa da Microsoft’un bu sıralar bir mobil cihaz test ettiğini söyledi. Ayrıca cihazın biraz pahalı olabileceğini ve kampüs etrafında dolaştığını doğruladı. Aynı diğer Surface cihazlarda da olduğu gibi cihaz birincil tasarıma sahip olacak. Ayrıca HoloLens yapımcısı Alex Kipman’ın da cihaz üzerinde çalıştığını sözlerine ekledi.

Son olarak cihazın C-Shell desteği olan gelişmiş bir Windows 10 Mobile işletim sistemi ile gelmesi muhtemel. Yanlışlıkla yayınlanan güncellemeyi de hepimiz gördük sanırsam. Windows 10 Mobile C-Shell yapıları hala çok fazla hata içeriyor. Bunu düşünürsek bu cihazın çok yakın bir tarihte gelmesini beklemek hayalcilik olur. Tahminim 2018 ‘in 1-2 çeyreği.

 

 
						

																


	
burakalperen26

burakalperen26

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : burakalperen26 | Çıkış Yap

22 Yorum yapıldı : "Surface Phone Test Ediliyor"

Uyarma Seçenekleri
burakalperen26
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan