Sony Windows Phone Hakkında Açıklamada Bulundu
10/01/2014
Fatih Tercan (1140 Haber)
2 Yorum
Paylaş

Sony Windows Phone Hakkında Açıklamada Bulundu

Sony-Ericcson-Windows-Phone-Jolie

Techradar sitesinin aktardığına göre Sony, Windows Phone hakkında Microsoft ile görüştüklerini doğruladı.

Sony Mobile Avrupa Bölümü Başkanı Pierre Perron bir dizi açıklamalarda bulundu. Perron şu anda sadece Android işletim sistemli telefonlar ürettiklerini ve Google ile iyi bir iş ilişkisi içine olduklarını söyledi. Fakat tek işletim sistemi ile anılmak istemediklerini ve Windows Phone dahil diğer opsiyonları da gözden geçirdiklerini aktardı.

Perron, Sony olarak PC ürünlerinde Vaio serisi ile Microsoft ile iyi işler çıkardıklarını söyledi, bu birlikteliğin diğer alanlara da yansıyabileceğinin ilk sinyallerini de vermiş oldu. Şu anda WP li telefonlar için net bir tarih verilemiyor. Fakat 2014 yılının ortalarında 1 yada 2 adet Vaio ürün gamında WP telefon beklentilerimiz gittikçe kuvvetlenmiş durumda. Sony’nin WP ailesine katılması hakkında düşünceleriniz nedir?

Etiketler Sony, windows phone
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.