Spotify Sonunda Güncellendi
19/01/2015
Emir İlgün (401 Haber)
11 Yorum
Paylaş

Spotify Sonunda Güncellendi

Uzunca bir aradan sonra Spotify, Windows Phone uygulamasını tekrardan güncelledi. Bundan önce aldığı güncelleme ile, artık çok daha iyi bir görünüme kavuşmuştu. Fakat diğer platformlara bakıldığında açıkçası Windows Phone sürümü çok ezik kalmaktaydı.

Aldığı güncelleme ile 5.0 sürümüne geçen Spotify artık daha fazla Android ve İOS sürümündeki kararlığa sahip oldu ve konulan güncelleme geçmişi de bu şekilde;

Yenilikler

 • Spotify yeni ve cesur bir görünüme sahip.
 • Sevdiğin müzikleri Müziklern’de kaydet.

Güncelleme sayesinde pek çok eksiğini kapatmış olsa da halen daha pek çok eksikliği bulunan Spotify, daha iyi bir iş çıkarabilirdi. En azından sadece görünüm bile iyileşmesi bence güzel oldu.

Siz neler düşünüyorsunuz?

Spotify (ÜCRETSİZ) İndir;

spotifyy-qr

 

Etiketler Spotify, spotify 5.0
Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

 1. Mustafa Torun
  Mustafa Torun Ocak 19, 09:49
  ücretsiz diyor fekat premium account istiyor.
 2. Hakan Şahin
  Hakan Şahin Ocak 19, 11:34
  Hala premium olmadıkça telefonda kullanamıyoruz :( Zamanında premium alıp denedim. wp de hiç iyi değildi. Şimdi bu güncelleme ile ne kadar değişti ona göre paralı alacam ama deneme imkanım yok :(
  • Emir İlgün
   Emir İlgün Author Ocak 19, 13:44
   Ben uzun zamandır paralı olarak kullanıyorum şimdi güncelleme ile baya oldu diğer platformlardan pek bir eksiği yok. Yazarken tam inceleyememiştim ama şimdi uzun suredir kullandım çok iyi oldu güncelleme tavsiye ederim sana ;):)
 3. DeMO
  DeMO Ocak 19, 12:45
  Fatih abi Snapchat,nss den yok mu bir haber hala.?
 4. atabeyabi
  atabeyabi Ocak 19, 15:03
  ücretsiz kullanamadıktan sonra pek bi anlamı yok!
  • Emir İlgün
   Emir İlgün Author Ocak 19, 16:18
   Bana göre ücretsiz kullanmakta pek bir anlam yok. Ücretsiz kullanmak Mix Radio ile aynı. Ama para verince kendi listeni oluşturuyorsun sınırsız istediğin şarkıyı en yüksek kalitede dinleyebiliyorsun ve bunlar için internete gerek bile yok. Çevrimdışı kullan özelliği ayrı bir harika zaten :D
 5. Almina Eren
  Almina Eren Ocak 19, 22:40
  Bir haber yapıyorsunuz bırakıp gidiyorsunuz anlamıyorum
 6. Ertuğrul Seyhan
  Ertuğrul Seyhan Ocak 20, 03:35
  Güzel hatta harika olmuş ama gel gelelim Lumia 930'da hâlâ dikkat çekecek düzeyde animasyon yavaşlığı var. Kalıp farklı, performans aynı. Bunada mı şükür?
  • Emir İlgün
   Emir İlgün Author Ocak 20, 10:03
   Lumia 1520 için bir sıkıntısı yok. bir önceki sürümünden biraz da olsa hızlı geçişler daha kolaylaştırılmış gözlemledim. en azından sadece görünüşün bile değişmesi yeter benim için. :)

Write comment

Only registered users can comment.