Star Wars: Tiny Death Star Oyununa Göz Atın!
26/01/2014
Emir İlgün (401 Haber)
3 Yorum
Paylaş

Star Wars: Tiny Death Star Oyununa Göz Atın!

windowsphone_Star_Wars_26012014_windowsphoneturkiyeinfo

Star Wars: Tiny Death Star oyunu kasım ayında Disney, LucasArts ve Nimblebit Games ortaklıkları tarafından mağazaya konuldu.

Oyun, aynı Nimblebit Games’in Tiny Tower oyunu gibi, sadece Star Wars figürleri eklenmiş hali. Oyunda göreviniz, Ekonomik istikrarı sağlarken ve popülasyonun mutlu kalmasını sağlarken Rebel Alliance’ı önlemek ve leveller boyunca bir Death Star inşa etmek.

windowsphone_Star_Wars2_26012014_windowsphoneturkiyeinfo

Oyun grafik bakımından cazibeli ve eğer iş simülasyon tarzı oyunları seviyorsanız, Star Wars: Tiny Death Star oyunu tam size göre.

Oyunu ilk açtığınız zaman, normal bir oyunda olması gerektiği gibi sizi bir öğretici karşılayacak. Oyun, Death Star’da çeşitli seviyeler oluşturmak için; konut, ticari, hizmet ve imparatorluk (Rebel’leri yenmek için kullanılır) gibi önemli detaylar hakkında size bilgiler verecek. Ekonomik istikrarı belirli bir düzeyde korurken bu seviyeleri inşa etmeniz gerekir.

windowsphone_Star_Wars4_26012014_windowsphoneturkiyeinfo

Bu levelleri kurduğunuz gibi, konut levellerini dolduracak ve mesleki görevlerde yer alacak olan Galactic Bitizen’ları kendinize çekeceksiniz.

Star Wars: Tiny Death Star (ÜCRETSİZ) İndir:

windowsphone_Star_Wars6_26012014_windowsphoneturkiyeinfo

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.