TeamViewer Uygulaması Mağazada Yerini Aldı
11/06/2013
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
2 Yorum
Paylaş

TeamViewer Uygulaması Mağazada Yerini Aldı

TeamViewer Uygulaması Mağazada Yerini Aldı

Uzun zamandır gelmesi beklenen ve yokluğu fazlasıyla hissedilen 100 milyondan fazla insanın kullandığı Uzaktan Bilgisayar erişim uygulaması TeamViewer sonunda mağazada yerini aldı.
Arkadaşlarınıza veya ailenize her an destek ve iş başındayken, dışardayken evdeki bilgisayarınıza uygulamalara erişimimizi sağlayan TeamViewer kişisel kullanım için ücretsizdir.

Uygulama Özellikleri

• Windows, Mac veya Linux — Herhangi bir bilgisayarı saniyeler içinde uzaktan kontrol edin
• En yüksek güvenlik standardı — 256 Bit AES Oturum Şifreleme ve 1024 Bit RSA Anahtar Değişimi
• Entegre bilgisayarlar ve kontak listeleri — Arkadaşlarınızın çevrimiçi durumlarını görün ve hızlı erişim aracılığıyla onlarla iletişim kurun
• Konfigürasyon olmadan — Güvenlik duvarları ve proxy sunucuları ardından bile uzaktaki bilgisayarlara sorunsuz erişim
• Kolay yeniden başlatma — Herhangi bir yerden uzaktaki bilgisayarları veya sunucuları yeniden başlatın
• Çoklu monitör — Çoklu ekranlar arasında kolaylıkla geçiş

TeamViewer_Uygulaması_Mağazada_Yerini_Aldı_0_11062013_windowsphoneturkiye.info

Uygulamayı ilk defa yükleyecek olanlar kuruluma başlamak için buradan ulaşabilirler.
Uygulama kısa yolundan uygulamaya giriş yaptıktan sonra ilk iş olarak  hesap oluşturdan istenilen bilgileri girerek hesap oluşturuyoruz. Hesabımızı sağlıklı şekilde oluşturduktan sonra bilgiler bölümünde girmiş olduğumuz e posta adresimize onaylama e postası gelecektir.

TeamViewer_Uygulaması_Mağazada_Yerini_Aldı_1_11062013_windowsphoneturkiye.info

Onaylama işleminden sonra uygulamamıza giriş için hesap bilgilerini girip, Bilgisayarımızda açtığımız uygulamadaki ID numarasını ve şifresini yazıp bilgisayarımıza erişimi gerçekleştiriyoruz.

TeamViewer_Uygulaması_Mağazada_Yerini_Aldı_2_11062013_windowsphoneturkiye.info

Artık istediğimiz gibi Bilgisayarımızdaki  dosyalara ulaşabilir ve gerektiğinde arkadaşlarımıza yakınlarımıza yardım edebiliriz.

Birine ihtiyaç duymadan evdeki açık olan bilgisyarına  ulaşmak isteyenler, Bilgisayardaki uygulamayı açıp Kişisel Şifre bölümünden hesap bilgilerini girerek işlemi tamamlamalıdır, işlem sonunda mobil uygulamada Bilgisayarını kayıt edilmiş olarak göreceklerdir ve artık ID ve şifreye gerek kalmaksızın erişim sağlayacaklardır.

TeamViewer_Uygulaması_Mağazada_Yerini_Aldı_3_11062013_windowsphoneturkiye.info

 

Uygulama ara yüzü ve stabilite olarak gerçekten çok başarılı olmuş TeamViewer ekibine teşekkür ediyoruz 🙂

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorumlar

 1. Çağatay
  Çağatay Temmuz 18, 16:51
  ben bilgisayarı ekleyip bağlan dediğimde telefon uygulamadan çıkıyor ve bilgisayarı kontrol edemiyorum yardım edebilirmisiniz
  • Hüseyin Mutlu
   Hüseyin Mutlu Author Temmuz 21, 22:18
   Bilgisayar ve telefon üzerinde ki girilen hesap aynı olmalıdır, aynen yaptıysanız bir sorun olmaması gerekli, fakat uygulamayı kaldırıp telefonu tekrar başlattıktan sonra uygulamayı yeniden kurarak bir deneyin

Write comment

Only registered users can comment.