TeamViewer ve Opera Özür Diledi
02/02/2015
Emir İlgün (401 Haber)
2 Yorum
Paylaş

TeamViewer ve Opera Özür Diledi

Geçen gün aniden mağazadan kaybolan TeamViewer ve Opera Mini BETA uygulaması hakkında neden kaybolduklarına dair her hangi bir bilgi ortaya çıkmadı. Ancak yeniden mağazaya gelecekleri hakkında bilgi Twitter üzerinden paylaşıldı.

İki uygulama da 2 gün önce mağazada kayıplara karıştı ve kimsenin neden bu şekilde bir şey yaşandığından haberi yoktu. İnsanlar Twitter üzerinden Opera ve TeamViewer‘ı soru yağmurunu tutunca onlarda neden böyle bir şey olduğunu bilmediklerini ve bu durumun beklenmedik bir şekilde olduğunu belirttiler.

TeamViewer

Opera

İki uygulama firmaları da uygulamalarının tekrardan Windows Phone mağazasına getirmeye çalıştıklarını bildirirken Opera Mininin uygulamasını da yeniden BETA olarak koyacağını söyledi. Ancak kullandığı “şimdilik” ifadesi, uygulamasını geliştirmekten vazgeçmediği anlamını taşımakta.

Opera Mini şu anda mağazada aktif durumda. TeamViewer ise uygulamalarının bir kaç saate mağazada indirilebilir durumda olduklarından bahsetmekteler.

Opera Mini BETA (ÜCRETSİZ) İndir;

Opera-Mini-qr

Sizler uygulamaların neden aniden kaldırıldığını düşünüyorsunuz?

Emir İlgün

Emir İlgün

<p>Merhabalar! Marmara Üniversitesi’nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Emir İlgün | Çıkış Yap

2 Yorum yapıldı : "TeamViewer ve Opera Özür Diledi"

Uyarma Seçenekleri
Emir İlgün
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan