Nokia Lumia Flashlama ve Mevcut sürümü tekrar yükleme
27/03/2013
Ali Çal (12 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Temple Run ve 8 Yeni Oyun Bugün ve Yarın Mağazaya Geliyor!

Temple Run ve 8 yeni oyun bugün ve yarın mağazaya geliyor!

 

Microsoft’tan alınan kaynaklara dayanılarak yapılan habere göre Temple Run ve bazı yeni bir kaç oyun bugün ve bugünden sonra mağazadaki yerini alacak.

 

windowsphone_haber_oyunlar_27032013_windowsphoneturkiyeinfo

 

Şuan mağazada olan oyunlar:

• Gravity Guy 2 : http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/gravity-guy-2/eaa1ee62-073a-4520-831f-08691889f7f1

• 6th Planet : http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/6th-planet/2963f823-3bc4-4d48-9371-fa60ab0d6749

• Fling Theory : http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/fling-theory/3fb05fa1-03e6-467f-9355-3b3778ca2858

• Orcs Must Survive : http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/orcs-must-survive/0ee1438f-2cf4-4490-aa1d-39d58668c821

• Propel Man : http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/propel-man/697bfc9b-0b59-4587-aba6-292602a28465

• Drift Mania Championship 2 : http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/drift-mania-championship-2/2f377f5d-89b3-4143-9df5-bbf4b2eea113

• Chaos Rings : http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/chaos-rings/eba66c26-8fa0-4f07-bef8-ff03f7bce73d

 

Temple Run : http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/temple-run/1a7cb5f8-792a-4992-b07a-83874c0795ae

 

 

 

Ali Çal

Ali Çal

teknolojiye çok meraklıyım cep telefonları ve bilgisayarlar özel ilgi alanım wp8 yolculuğuna nokia lumia 920 ile başladım deneyimlerimi ve bilgilerimi merak eden herkese aktarmaya hazırım :)

Yorum Yap

İlk Yorumu Yap

Uyarma Seçenekleri
wpDiscuz