The Tribez Mağazada Yerini Aldı
31/10/2014
Fatih Tercan (1140 Haber)
Yorum yok
Paylaş

The Tribez Mağazada Yerini Aldı

Strateji – Simülasyon oyunları son günlerde gittikçe şekillenmeye başladı. Bugün windows phone ailesine yeni katılan oyunumuz The Tribez . Oyun 2012 yılından beri iOS ve Android platformunda bulunuyor ve başarılı değerlendirme puanları ile dikkat çekiyor. Oyun ücretsiz ve 512 MB desteğine sahip.  Oyunun iOS platformu için hazırlanmış tanıtım videosuna aşağıda bir göz atalım.

Yapımcı firma oyunu şöyle anlatıyor:

Tribez yalnızca bir oyundan daha fazlası! Tribez sırlar, gizemler ve bilinmeyen ancak güzel bir dünyanın içinde saatlerce süren bağımlılık yapan keşiflerle dolu uzak bir geçmişe seyahat ettiğiniz bir maceradır!

Bir kapının ardında kilometrelerce derinlerde hatırlanmayacak kadar eski zamanlardan saklanan barışsever insanların yaşadığı gizemli, ilkel bir dünyayı ziyaret etmeye davetlisiniz. Kendi taş devri köyünüzü inşa edin, dağlar ve denizlerin saklandığı arazileri keşfedin, sizin tanrılar tarafından gönderildiğinizi düşünen kabilenizi refaha çıkarmak için yönetin.

İlkel çamur barakalardan ileri atölyeler, okullar ve hatta bir tiyatroya kadar tonlarca bina ve yapı ile ilerleyin. Son detayına kadar özenle resmedilen bu büyüleyici dünyada ilginç görevler ve birçok yardımcı sizi bekliyor. Tribez bunları ve daha fazlasını sunuyor!
Komşu kabilelerin liderlerine yardımcı olun, ülkenizin ekonomisini geliştirin, yeni araziler keşfedin ve kabile üyeleriniz ve evcil dinozorlar ile buraları iskân edin! Tribez sanki gerçek, nefes alan bir dünyada yaşıyormuşsunuz gibi hissettirecek!

★ En küçük detaya kadar muhteşem grafikler
★ Hareketli animasyonlar, tarih öncesi dünyanın telefonunuzda canlandırıyor
★ Nefes kesici sesler
★ Tonlarca nesne, karakter, bina ve dekorasyon
★ Kendi taş devri imparatorluğunuzu geliştirmenize imkân tanıyan gerçekten tükenmez olanaklar
★ Yüzlerce büyüleyici görev: hazine ve eserleri arayın, uzak adaları keşfedin ve gizemli mağaralar ve çok daha fazlasına keşifler düzenleyin!

tribez-1 tribez-2


Oyunu indirmek için resme tıklayınız yada QR kodu okutunuz

QR_The_Tribez

 

Etiketler Strateji, tribez, wp8
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.