THY Uygulaması Mağazada
17/09/2014
Fatih Tercan (1140 Haber)
Yorum yok
Paylaş

THY Uygulaması Mağazada

Windows Phone mağazası gün geçtikçe gelişiyor. Bu gelişmeden yerel uygulamalarda nasibini alıyor ve bu bizi mutlu ediyor. Türk Hava Yolları  THY de uygulaması ile yerli uygulamalar arasına katıldı. Uygulamanın yapımının yine THY ekibi yapmış. Yapımcı ekibi programı şöyle tanıtıyor:

Türk Hava Yolları Windows Phone 8 uygulamasına hoş geldiniz. Uçuş rezervasyonu, bilet satın alma, Miles & Smiles hizmetlerine erişim, mobil check-in ve rahatlığınız için ihtiyaç duyduğunuz diğer hizmetlere hızlı erişim ile seyahat bakımından avantajlı konuma gelin.
Türk Hava Yolları uçuşlarınızda ihtiyacınız olan tüm hizmetlere erişmek için Türk Hava Yolları uygulamasını kullanabilirsiniz. Türk Hava Yolları bu uygulama ile size aşağıdaki hizmetleri sunar:
• Mobil Rezervasyon
Seyahat halindeyken bilet satın alabilir, uçuş rezervasyonu yapabilir veya rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sunduğumuz en iyi uçuş teklifini seçmek.
• Miles & Smiles
Türk Hava Yolları sadakat programına üye olabilirsiniz. Miles & Smiles üyesiyseniz Miles & Smiles hizmetlerine erişebilirsiniz.
• Mobil Check-in
Seyahat halindeyken koltuğunuzu seçerek veya değiştirerek zaman kazanabilirsiniz.
• Varış-Kalkış
Türk Hava Yolları uçuşlarının kalkış ve varış durumlarına hızlı erişim sağlayarak size en uygun şekilde seyahat planı yapma şansına sahip olursunuz.
• Uçuş Tarifesi
Türk Hava Yolları’nın dünya genelindeki uçuşlarına erişim sağlayarak seyahatlerinizi planlayabilirsiniz.

 

thy-1-wptrinfo thy-2-wptrinfo

Uygulamayı yüklemek için QR kodu taratın yada resme tıklayın

thy-qr

Etiketler thy, wp8, wptr.info
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.