Tile’agram Uygulamasına Göz Atın!
30/01/2014
Emir İlgün (401 Haber)
1 Yorum
Paylaş

Tile’agram Uygulamasına Göz Atın!

Sık sık fotoğraf paylaşmayı sevenler için, bazen tek bir fotoğraf içinde bulundukları durumu açıklayamıyor. Belki 2-3 tane paylaşmakta ağır, anlamsız ve zaman kaybı olarak gelebilir. Ayrıca, paylaşırken tarih/zaman, yazı, , ikon, konum yada gülücük gibi emojiler.. eklemekte isteyebilirsiniz. Tabiki sistem sizin fotoğrafa zaten yazı yazmanıza izin veriyor  yada tarih damgalıyor ama bu işlemleri yapmanın daha hoş, kolay ve daha güzel bir yolu var: Tile’agram.

windowsphone_tileagram_30012014_windowsphoneturkiyeinfo

Tile’agram ile tile’lar ve resimler ile çok güzel diagramlar oluşturabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Uyarı: Bu bir İnstagram uygulaması değildir ama uygulama ile yaptığınız fotoğrafları İnstagram dahil diğer sosyal ağlarda da paylaşabilirsiniz.

BETA aşamasındayken 5 üzerinden 4.5 almış olan uygulama, Windows Phone kullanıcıları tarafından büyük beğeni toplamış. Temsili olarak kullanıcıların metro dizaynını ne kadar çok sevdiğini gösteren uygulama sayesinde şimdi bu stil resimlerimizede geldi

.windowsphone_tileagram5_30012014_windowsphoneturkiyeinfo

Tile’lardan diagramlar oluşturabilir, çoklu renkler, çoklu resim efektleri kullanabilir, tile’lar için çoklu düzen & widget ayarlayabilir, arkadaşlarınızı etikeleyebilir, ikon ekleyebilir ve Facebook yada çeşitli sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

windowsphone_tileagram3_30012014_windowsphoneturkiyeinfo

Uygulama ile gerçekten çok kolay tile diagramları oluşturabiliyorsunuz, hatta sağladığınız veriye göre uygulama size otomatik önerilerde bulunabiliyor. Tile’agramları tarih, yer, zaman, ikonlar, profil kapakları, fotoğraflar gibi bilgiler kullanılarak oluşturun.

Uygulama ile aynı zamanda JDB Facbook App, Social Scout gibi 3. parti bazı Facebook yer paylaşım uygulamalarında da paylaşım yapabilirsiniz.

windowsphone_tileagram4_30012014_windowsphoneturkiyeinfo

Tile’agram reklamlı bir ücretsiz uygulama. Tabiki siz eğer reklamları kaldırmak ve 1-2 premium özelliği açmak istersinz ufak bir bedel ödemeniz gerekebilir ama bence ücretsiz sürümü sizlere yetecektir.

Tile’agram (ÜCRETSİZ) İndir:

windowsphone_tileagram6_30012014_windowsphoneturkiyeinfo

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.