Toib, YouTube İstemcisi!
24/03/2014
Emir İlgün (401 Haber)
2 Yorum
Paylaş

Toib, YouTube İstemcisi!

toib4

Hangouts, YouTube ve daha bir çok Google uygulamalarını ancak aradaki buzlar eriyince görebileceğiz. O zamana kadar 3. parti uygulamalar kullanacağız. Toib uygulaması yeni bir Youtube istemcisi. Bu ayın başlangıcında kapalı beta sürümünde olan uygulamayı geliştiricisi Daniel Berg final sürümüne getirerek betadan çıkarttı.

Toib’i ilk açtığınızda ne kadar kolay olduğunu anlayacaksınız. Toib diğer uygulamalar gibi dağınık yada karmaşık değil. Dizaynı gerçekten çok hoş. Toib’in bir başka güzel yanı da yapmak istediğiniz bütün YouTube işlerini yapabilmeniz.

İşte Toib ile yapabilecekleriniz;

  • YouTube hesabınıza giriş yapmak
  • Live Tile desteği ile kanallara ulaşmak
  • YouTube videolarını göz atmak
  • YouTube videolarını aramak
  • HD gösterim
  • Ekran kilitli iken video sürdürme

toib

Uygulama YouTube’u Windows Phone üzerinde daha önce hiç görmediğiniz bir deneyim yaşatıyor. Çalma listelerinize, favorilerinize ve beğendiğiniz videolara girmek için hemen YouTube hesabınız ile giriş yapın. Kanalları takip edin, yorum bırakın, video paylaşın yada onları çalma listenize/sonra izle bölümünüze kaydedin. Başka bir güzelliği ise İnternet Explorer üzerinden YouTube linklerini otomatik olarak Toib’e alabilirsiniz.

toib2

Toib’in ayarlarından bölgenizi değiştirebilirsiniz. Bazı videolara bazı bölgelerde izleme yasağı getiriliyor. Ancak Toib ile bölgenizi her an değiştirebilerek her an her videoyu izleyebilirsiniz. Ayrıca ayarlar bölümünden temayı siyah, beyaz yada siyah beyaz olarak yapabilirsiniz yada videoları başlangıçta 720p olarak açmayı yapabilirsiniz. Uygulamada video izlerken ekranı kilitleyebilirsiniz.

toib3

Uygulama 2 TL olarak ücretli fakat deneme sürümü de bulunmakta. Deneme sürümü ile takip ettiğiniz kanallardan sadece ilk 10’unu görebilir, yalnızca beyaz temaya sahip olabilir, Live Tile rengini değişteremez ve ekran kilitli iken video durur.

Toib (2TL – ÜCRETSİZ) İndir;

toib-qr

kaynak: wpcentral

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.