Tom Warren’dan Yeni Sızıntılar
09/07/2014
Emir İlgün (401 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Tom Warren’dan Yeni Sızıntılar

The Verge editörü olan Tom Warren’ın tam bir Microsoft sevdalısı olduğunu hepimiz zaten beliyoruz. Tom bir beta tester ve genel olarak Microsoft hakkında bazı şeyleri sızdırmayı seviyor. Hatta fikirlerini ortaya koyuyor ve koyduğu bu fikirler ve sızıntıların çoğu gerçek oluyor.

Tom dün paylaştığı bu twitte, “Microsoft’un Android cihazlarının isimleri “Nokia X” ve “Nokia X2” bunun yakında değişmesi gerekir ve Lumia markası altında olması muhtemel gözüküyor.”

Hemen ardından paylaştığı üstteki twitin de, “Ayrıca NokiaX’in Windows Phone/RT’ye Android uygulamaları getirme konusunda büyük bir rol oynuyor ve her şeyi daha da kolaylaştırıyor.

Bunun anlamı Microsoft bir şekilde Android uygulamalarını Windows Phone/RT cihazlarında çalıştırmaya çalışıyor olabilir.

Son olarak bugün paylaşmış olduğu twitin de, “Patlayan Tile’lar ile biraz oynaşıyorum 🙂” demekte. Bunun 3D özelliği taşıyacak olan Nokia McLaren olduğunu düşünmekteyiz. Ancak resmin gerçek olup olmadığı pek belli olmamakta.

 

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.