Turkcell YolBilgisi Mağazada Yerini Aldı
26/07/2013
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Turkcell YolBilgisi Mağazada Yerini Aldı

Turkcell YolBilgisi Mağazada Yerini Aldı

Son günlerde Windows Phone8 platformunda HTC cihazların GDR2 güncellemesini alması ve Nokia cihazlarada yakında AMBER güncellemesinin gelecek olmasından kaynaklanan bir hareketlilik söz konusu. Microsoft ve Nokia nın platformu ateşleme çabaları meyvelerini gün geçtikçe birer birer veriyor. Geçtiğimiz günlerde Türkcell Online İşlemler uygulamasını yayınlayan Türkcell, Turkcell YolBilgisi uygulamasınıda mağazada yayınladı.

Turkcell_YolBilgisi_mağazada_Yerini_Aldı_27072013_windpwsphoneturkiye.info

Turkcell Yol Bilgisi uygulaması kolay şekilde aradığınız yeri bulup bu noktaya doğru sesli navigasyon yaparak ulaşım sağlayabileceğiniz Turkcell servisidir. Turkcell Yol Bilgisi, GPS kullanarak bulunduğunuz noktayı belirler, gitmek istediğiniz yeri seçtiğinizde bu noktaya doğru trafik bilgisini de kullanarak size en hızlı ulaşım rotasını hesaplar. Üstelik gideceğiniz yere ne zaman ulaşacağınızı ve ne kadar mesafede olduğunuzu net şekilde size söyler.

Turkcell Yol Bilgisi ile Türkiye’deki il merkezlerinde ve bu iller arasındaki yollardaki trafik yoğunluğunu görebilirsiniz. Üstelik trafik bilgisini kullanarak herhangi bir noktaya navigasyon yaparak hızlı şekilde ulaşırsınız. Turkcell Yol Bilgisi çok hızlı bir şekilde rotayı hesaplar, ayrıca planlanan rotadan çıktığınızda sizi hedefinize ulaştırmak için anında rotayı yeniden günceller. Dilerseniz yaya olarak size mesafe ve süre hesaplayabilmektedir. Turkcell Yol Bilgisi ile çok kolay şekilde otopark, akaryakıt ve gündüz ya da gece eczane bulabilirsiniz.

Abonenin konumuna dair sağlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Abonenin konumu, hava ve yer koşullarına göre değişiklik göstermektedir. Konum (lokasyon) bilgisi GPS yer konumlama bilgisinden alınmaktadır. Kapalı ortamda hassasiyeti düşük olabilir. Konum bilgisi ile birlikte iletilen en yakındaki noktaların bilgilerinin güncel olmaması ya da sistemsel hatalardan ve transmisyon kesintilerinde yaşanacak servis aksaklıklarından dolayı hizmet verilememesi durumunda Turkcell sorumluluk kabul etmemektedir. Servisi kullanan aboneler tüm bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

Turkcell_YolBilgisi_mağazada_Yerini_Aldı_0_27072013_windpwsphoneturkiye.info

Turkcell_YolBilgisi_mağazada_Yerini_Aldı_1_27072013_windpwsphoneturkiye.info

Turkcell Yol Bilgisi haftalık 1.5 TL ücretli bir servistir.
Uygulamaya Buradan ulaşabilirsiniz

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.