Turkcell’den Yeni Bir Uygulama: Turkcell Mobil Asistan
09/05/2013
Fatih Tercan (1140 Haber)
2 Yorum
Paylaş

Turkcell’den Yeni Bir Uygulama: Turkcell Mobil Asistan

Turkcell’den Yeni Bir Uygulama:

Turkcell Mobil Asistan

 

mobilasistan_1_09052013_windowsphoneturkiyeinfo

 

Turkcell’den yeni bir uygulama daha geldi. Program Mobil Asistan ismini taşıyor.Program sadece Turkcell kullanıcıları tarafında kullanılabiliyor ve bir eksi olarak sadece 3G ağında aktif hale geliyor. Program şu anda Markette görünmemekte sadece Turkcell Uygulamaları altında telefonunuzda görebilirsiniz.

Program sesli konuşma desteğine sahip ve sizin sorduğunuz sorulara karşılık veriyor. Tabi programın bir sesli yanıt sistemi olduğunu unutmamak lazım.Sizlere hangi soruları sorabileceğiniz ile ilgili bir resim paylaşmak istiyorum.

 

mobilasistan_2_09052013_windowsphoneturkiyeinfo

 

 

Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

  1. hack facebook
    hack facebook Mayıs 22, 08:27
    I'm gone to inform my little brother, that he should also go to see this weblog on regular basis to obtain updated from most up-to-date news.|
  2. Brendon Contrino
    Brendon Contrino Ağustos 07, 23:42
    I simply want to tell you that I am just very new to blogs and certainly savored your web page. Almost certainly I’m going to bookmark your website . You certainly have amazing articles and reviews. With thanks for revealing your website.

Write comment

Only registered users can comment.