Uygulama Fikri Olan?
18/03/2014
Emir İlgün (401 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Uygulama Fikri Olan?

wp8

Windows Phone mağazamız günden güne hızlı bir şekilde gelişse de hala bir çok eksiği olduğunu hepimiz biliyoruz. Örneğin büyük bir hayran kitlesi olan Candy Crush Saga oyunu henüz mağazaya gelmedi. Oyunu bilmeyenimiz yoktur zaten. Gerçekten otobüste olsun, dışarıda olsun yada gece yatakta olsun zaman geçirici güzel bir oyun ama maalesef henüz  mağazamızda yok. Tabii gelmeyecek diye bir şey de yok. Çünkü aralık ayının sonuna doğru 2014 ilk çeyrek içerisinde geleceğinden bahsedilmişti.

Ayrıca, Google Windows Phone için Youtube uygulaması yazmak istemiyor. Bu yüzden Microsoft kendi Youtube uygulamasını yazdı ama Microsoft’un yazdığı uygulama Google’ın diğer platformlardaki uygulamasından daha güzel olduğu için uygulamayı kapattırdı. Daha sonra Google ile anlaşmaya vararak uygulama Google’ın kendi adı altında tekrar mağazaya konuldu fakat bu sefer Google Youtube Apilerini kapatarak uygulamayı bizlere kullandırtmadı.

Sadece bunlar değil bunların dışında dosya yöneticisi görülen en büyük eksiklerden biri. Fakat onuda 3. parti geliştiricilere açacağını söyleyen Microsoft, özellikle Windows Phone Blue (8.1) güncellemesi ile bizlere pek çok yenilik getirecek.

Şimdi ise Nawzil’in başlatmış olduğu Mağazada En Çok Görmek İstediğiniz Uygulamalar adı altında başlattığı oylamaya sizde katılabilir en çok hangi uygulamaları görmek istediğinize oy verebilir, aradığınız uygulama oy listesinde değil ise yenisini ekleyebilirsiniz fakat dikkat edin eğer listede var olan bir uygulamayı tekrar yazarsanız yazmış olduğunuz uygulama silinir.

Oylamaya gitmek için resme tıklayınız.

Windows-and-Windows-Phone-Store

Konuyu Forumda tartışmak için resme tıklayınız.

wptr_1yil

Etiketler uygulama
Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.