Uygulama İnceleme:CamScanner
31/10/2013
Fatih Tercan (1140 Haber)
2 Yorum
Paylaş

Uygulama İnceleme:CamScanner

Değerli takipçilerimiz bugün sizler için bir doküman tarama programı olan CamScanner uygulamasını tanıtmak istiyorum. Bildiğiniz üzere tarayıcılar OCR programları vasıtası ile dokümanları tarıyor. Bu özelliğe aslında telefonlarımızın kameralarını kullanarak bizde sahip olabiliyoruz. WP8 markete kısa bir süre önce dahil olan CamScanner uygulaması bu alanda en iyi uygulama oldu.

camscanner_windowsphoneturkiyeinfo_20130115_0001

Camscanner uygulaması Android ve IOS platformunda olan ve beğenilen programlardan biriydi. Aynı  zamanda TIME dergisinin en iyi 50 Iphone uygulaması içinde yer alıyor. Dünya çapında 60 milyon mobil kullanıcı tarafından kullanılmakta. Program bir yıl boyunca ücretsiz olarak PRO versiyon kullanım hakkı sunmakta.

WP8 platformuna gelmesi bizi ziyadesiyle memnun etti. Programı kullanırken kameranız yardımıyla bir fotoğraf çekiyorsunuz. Daha sonra bu programda metninizin köşe noktalarını seçiyorsunuz. Program belirlediğimiz sınırdaki  resmi keserek bizim için en uygun hale getiriyor. Özellikle Magic Color düzeltme aşaması çok başarılı diyebilirim.

camscanner_windowsphoneturkiyeinfo_20130115_0002

Program ile taramalarınızı;

  • PDF formatına çevirebilirsiniz
  • Sky Drive hesabınıza yükleyebilirsiniz ve böylece paylaşabilirsiniz
  • Programın bize vermiş olduğu bulut alana yükleme yapabilirsiniz. Program ücretsiz versiyonda 200MB alan ile geliyor. Pro versiyonda 10 GB alana sahip oluyoruz.

camscanner qr

 

 

Etiketler CamScanner
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.