VLC Beta İçin Güncelleme Yolda
31/12/2014
Burak Dalyanda (81 Haber)
2 Yorum
Paylaş

VLC Beta İçin Güncelleme Yolda

Windows Phone kullanıcılarınca uzun zamandır beklenen uygulamalardan VLC Player çok yakında yeni özelliklerle güncellenecek.

Bir çok kullanıcının bilgisayarlarından tanıdığı başarılı Video oynatıcı VLC, geçtiğimiz haftalarda kapalı beta olarak Windows Phone mağazada yerini aldı. Kısa süreliğine beta kullanıcı kaydı alan VLC’nin geliştirici grubu VideoLAN dünya geneli 10000 kapalı beta kullanıcısına açık olarak yayınladı.

Yayınlanmasının ardından bir kaç hata düzeltmesi ve ara yüz değişiklikleri içeren güncellemelerini alan uygulama, yakında arka plan oynatma desteği ile güncellenecek.

Geliştirici ekibinden Thomas Nigro, Twitter üzerinden takipçilerine Windows Phone için VLC Beta‘nın arka plan ses desteği ile güncelleneceğinin haberini verdi.

Android mobil işletim sisteminde uzun beta testlerinden sonra açık betaya geçen VLC yakında final sürümü ile yayınlanmaya hazırlanıyor. Windows Phone için ne zaman açık Beta’ya geçeceği ya da final sürümüne ulaşacağı ise bilinmiyor.

Burak Dalyanda

Burak Dalyanda

Web sistemleri ile başladığı ve şimdilerde çeşitli sistemlerde ve dillerde devam ettiği yazılım geliştiriciliğine Windows Phone 8 ile devam ediyor.

Yorumlar

 1. Emre Erel
  Emre Erel Aralık 31, 19:28
  Vlc ye hiç gerek yok. QuickPlay uygulaması hepsini tek geçer. Mağazada aratın bulun, vlc boş muhabbet.
  • Burak Dalyanda
   Burak Dalyanda Author Aralık 31, 20:08
   VLC standart bir player değildir. Mağazanın ilk ve tek codec uygulamasıdır. Sistemin desteklemediği uzantıdaki ses ve video dosyalarını oynatabilir.

Write comment

Only registered users can comment.