VLC Palyer İçin Yeni Güncellemeler Yolda
10/01/2015
Fatih Tercan (1140 Haber)
1 Yorum
Paylaş

VLC Palyer İçin Yeni Güncellemeler Yolda

İşin açıkçası VLC takımı ne yapıyor pek anlayabilmiş değiliz. Thomas Nigro, VLC Player Beta için eleştirilere kızıyor ve bize neden 1 yıldız veriyorsunuz diye şikayet ediyor. Bu şikayetin ardından VLC takımı  güncellemeleri arka arkaya yayınlamaya başladı.

Dün akşam saatlerinde Thomas Nigro, VLC Player için v1.0.6 sürüm güncellemesini mağazaya gönderdiklerini açıkladı. Güncellemenin Pazartesiden önce indirilebilir hale geleceğini umut ettiği açıkladı.

Bu güncelleme içerik olarak çok yenilikler getirmeyecek hata düzeltmeleri ve tasarım ile ilgi değişiklikler içerecek gibi görünüyor. Nigro albüm kapakları ile ilgili hataların giderileceğini açıkladı.

Etiketler VLC Player Beta
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

  1. Hüseyin Mutlu
    Hüseyin Mutlu Ocak 10, 15:07
    1.06 sürümü var olan hatalara çözüm olmamış ve hala uygulama ile film izlemek istediğinizde telefon kilitlenip kalıyor :) 1.1 hatta saha ileri sürümüne kadar sorunlar çözülecek gibi durmuyor

Write comment

Only registered users can comment.