VLC Player Beta WP İçin Artık Kullanılabilir
25/11/2014
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
3 Yorum
Paylaş

VLC Player Beta WP İçin Artık Kullanılabilir

Geçtiğimiz hafta sizlere VLC Player Test Sürecini Tamamladı haberimiz ile VLC player’ın yakında mağazada yerini alacağını duyurmuştuk.

Bu gün VLC nin resmi yayımcısı Videolan, atmış olduğu bir twet ile Uygulamanın hazır olduğunu ve kapalı beta sürecinin başladığını bildirdi. Ayrıca Vieolan, aynı twet ile beta testerlar için bir form yayınladı ancak yeterli tester sayısına ulaşılmış olmalı ki form kısa süre zarfında kaldırıldı.

VLC

Artık uygulamanın tüm kullanıcılara açılması an meselesi ve sabırsızlıkla bekliyoruz. Yeni gelişmeleri sizler için takip ediyor olacağız, Takipte kalın.

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorumlar

  1. Ahmet Aksar
    Ahmet Aksar Kasım 25, 22:57
    W10 ne zaman yayinlanacak bilgisi olanlar ?
  2. Murat Salih Güler
    Murat Salih Güler Kasım 26, 01:53
    Adamlar windows 10 da media Player da mkv oynatmış , acaba MS un aklına media Player ı platforma entegre etmek geçmedi hiç sorarım size gençler :)

Write comment

Only registered users can comment.