Waze Windows Phone 8 İçin Yayınlandı
21/11/2013
Osman Şahin (125 Haber)
1 Yorum
Paylaş

Waze Windows Phone 8 İçin Yayınlandı

Sosyal navigasyon uygulaması olarak beğeni toplayan Waze, Windows Phone 8 için yayınlandı. Mağazada ücretsiz olarak yer alan Waze; haritalarını, yol bilgilerini, alternatif yolları ve navigasyon için gerekli tüm bilgileri kullanıcılar sayesinde sağlıyor. Haritası yer almayan bir şehirde bulunan Waze kullanıcısı, şehrin haritasını Waze serverlarında oluşturabiliyor. Yol çalışması olan bir yerin bilgisi verildiğinde o yolu kullanmak isteyen bir başka kullanıcıya yolda çalışma olduğu bildiriliyor ve alternatif yollar öneriliyor. Sözü daha fazla uzatmadan resmi sitesinde yer alan tanıtımlara yer verelim;

[box style=’note’] Waze -topluluk bazlı- olup, dünyanın en büyük trafik ve navigasyon uygulamalarından biridir. Bölgenizdeki canlı trafik ve yol bilgisine katkıda bulunarak zaman kazandıran, benzinden tasarruf sağlayan ve günlük sürüşlerini paylaşan diğer sürücülere katılın.

Hiçbir şey birlikte çalışan gerçek insanları yenebilir.
Milyonlarca sürücülerin yollarda ortak hedef için çalıştığını düşünün: her gün, trafiğin üzerinden gelerek, herkes için en iyi yol bularak işe gidiş gelişte yardımcı olur.

Trafik sadece harita üzerindeki kırmızı çizgi değildir
Polis, kaza, yol tehlikeleri veya trafik sıkışıklığına gelmeden önce uyarı alın, tüm bunlar gerçek zamanlı olarak diğer sürücüler tarafından paylaşıldı. Yolda milyonlarca arkadaşlarınız var gibi.

Topluluk tarafından düzenlenen haritalar ile, bir çıkmaza girmezsiniz
Aktif toplumdaki Waze harita editörleri sürekli etkin olarak Waze’in haritaları geliştirmek ve güncellemek için çalışır. İlk olarak onlar sizin mahalle de olan değişiklikleri yansıtacak şekilde sürekli herkes için yönlendirme iyileştirilmesi yapar.

Arkadaşlarınız yakın çevrenizde
Facebook’a bağlandığınızda arkadaşlarınızın aynı hedefe sürüş yaptığını görün. Arkadaşlarınızı almak ya da buluşma da herkesin geliş zamanını organize edin. Beraber kullandığınız da zahmetsizce senkronize olun.

Her gaz aldığınızda kazançlı olun
Rotanızdaki en ucuz istasyonuna gidin, tüm gaz fiyatları toplumun ortak gücü ile paylaşıldı. Gaz fiyatları raporu için pompa’da birlikte çalışarak, Waze sürücüleri her zaman gazdan tasarruf eder.[/box]

Waze uygulamasının ekran görüntüleri

Waze uygulamasını indirmek için QR kodu okutun veya üstüne tıklayın
QR_Waze

Etiketler waze
Osman Şahin

Osman Şahin

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.