WhatsApp Beta Üzerinden Sızıntılar!
23/03/2014
Emir İlgün (401 Haber)
Yorum yok
Paylaş

WhatsApp Beta Üzerinden Sızıntılar!

Normal WhatsApp’ın ne zaman güncelleme alacağı henüz bilinmezken, WhatsApp Beta bugün güncellenerek bazı geliştirmeler getirdi.

whatsapp-beta

İlk paylaşılan özellik, yukarıdaki resimde de görebileceğiniz gibi video gönderiminde gönderimin ne kadar ilerlediğini gösteren bir çubuk görmekteyiz.

whatsapp-beta2

Diğer gelişme ise, arayüzdeki geliştirmeyi gösteriyor. Konuşmalarda artık okunmamış mesajların üzerinde ekran görüntülerinde görmüş olduğunuz gibi bir çubuk içerisinde kaç tane görünmemiş mesaj olduğunu takip edebileceğiz.

Daha da ilginci Profil menüsündeki yeni gelen ikonlar olacak ki bunlar normalde sadece şebeke üzerinden sesli aramaya yönlendirirken, yeni çıkan ikonun ne yaptığını henüz bilmiyoruz. Ancak bunun büyük ihtimal ile VOIP araması olduğunu düşünüyoruz.

VOIP aramalarının ilk olarak İOS ve Android’e geleceğinden bahseden WhatsApp kurucusu daha sonrasında Windows Phone ve Blackberry ve diğer telefonlar için geleceğini söylemişti.

WhatsApp’a internet üzerinden sesli aramalar ekliyoruz ki insanlar arkadaşları ve sevdikleri ile birlikte dünyanın neresinde olurlarsa olsun bağlantıda kalsınlar.

Her zamanki gibi, bizlerde WhatsApp Betaya gelen yeniliklerin hepsini normal kullanıcılara gelmesini bekliyoruz.

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.