Windows 10 Hakkında Konuştuk
18/04/2015
Emir İlgün (401 Haber)
7 Yorum
Paylaş

Windows 10 Hakkında Konuştuk

Bildiğiniz gibi bu gece sizlerle birlikte bir video konferansı düzenledik ve bu konferans sayesinde Windows 10 hakkında konuşup sizlerin sorularınızı elimizden geldiğince cevapladık.

Bu konferansımızı kaçıran kullanıcılarımız için videomuz bulunmakta bu haberimizde sizlere videoyu paylaşacağız, böylelikle kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyen kullanıcılarımız izleyebilecekler. Bu arada Halil Şahin isimli editör arkadaşıma benimle birlikte sohbete katıldığı için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.

Nasıldık?

Videoyu yayınlamadan önce sizlere sormak istediğimiz sorular;

  • Videoyu beğendiniz mi?
  • Sizce artıları ve eksileri nelerdir?
  • Bu işlevimizden memnun kaldınız mı?

bunlara yorum olarak cevap atabilirseniz eğer, bizde bir sonraki video konferansımızda olacaklara daha dikkat ederiz, yada beğenilmedi ise buna göre tekrar bir video konferansı yapıp yapmama seçeneklerimiz doğmuş olur. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler. Sizleri video ile baş başa bırakıyoruz.

Windows Hakkında Söyleşimiz

Emir İlgün

Emir İlgün

<p>Merhabalar! Marmara Üniversitesi’nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Emir İlgün | Çıkış Yap

7 Yorum yapıldı : "Windows 10 Hakkında Konuştuk"

Uyarma Seçenekleri
Emir İlgün
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan