Windows 10 Hakkında Konuştuk
18/04/2015
Emir İlgün (401 Haber)
7 Yorum
Paylaş

Windows 10 Hakkında Konuştuk

Bildiğiniz gibi bu gece sizlerle birlikte bir video konferansı düzenledik ve bu konferans sayesinde Windows 10 hakkında konuşup sizlerin sorularınızı elimizden geldiğince cevapladık.

Bu konferansımızı kaçıran kullanıcılarımız için videomuz bulunmakta bu haberimizde sizlere videoyu paylaşacağız, böylelikle kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyen kullanıcılarımız izleyebilecekler. Bu arada Halil Şahin isimli editör arkadaşıma benimle birlikte sohbete katıldığı için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.

Nasıldık?

Videoyu yayınlamadan önce sizlere sormak istediğimiz sorular;

 • Videoyu beğendiniz mi?
 • Sizce artıları ve eksileri nelerdir?
 • Bu işlevimizden memnun kaldınız mı?

bunlara yorum olarak cevap atabilirseniz eğer, bizde bir sonraki video konferansımızda olacaklara daha dikkat ederiz, yada beğenilmedi ise buna göre tekrar bir video konferansı yapıp yapmama seçeneklerimiz doğmuş olur. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler. Sizleri video ile baş başa bırakıyoruz.

Windows Hakkında Söyleşimiz

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

 1. Emrah Kamalak
  Emrah Kamalak Nisan 18, 23:31
  Teşekkürler video için :) video gayet ilgi çekici oldu birdahaki sefere diğer adminlerimizide aranızda görsek iyi olabilir fatih abiyi felan. Çünkü O içimizde en deneyimli olan Wp7'den beri bu işletim sistemini kullanan biri olarak bize daha çok faydası olabilir :)
  • Emir İlgün
   Emir İlgün Author Nisan 18, 23:33
   İnşallah bir dahakine onlarda katılacaklar :)
 2. Mete Küçükçimen
  Mete Küçükçimen Nisan 19, 00:37
  Gdr 2 sorunu yüzünden güncelleme alamayanlar ne olacak peki ? Destek bolumune mailler gonderilmiş hep teşekkür mesajı geliyor.
 3. Kemalettin Eren
  Kemalettin Eren Nisan 19, 12:55
  Acilll.Hareket verisi guncelledim gps bulma sorunu yaşıyorum güncellemeyi kaldırma yolu var mı ???
 4. Zeynel Abidin Ceren
  Zeynel Abidin Ceren Nisan 19, 12:58
  Wp10 le flash Player gelecek deniliyordu benngoremedim henüz
  • Burak Dalyanda
   Burak Dalyanda Nisan 19, 16:56
   Biz bunun haberini yaptık mı diye bir baktım ancak yapmamışız. Temkinli olduğumuz konulardan biri. Bir video vardı. Project Spartan üzerinde bir yazıda Flash yazıyordu. Ama bu gelecek anlamı taşımıyor. Evrensel uygulama modeli söz konusu. Pc için Spartan destekliyordur. Evrensel olduğu için ayarlarında Flash Player yazısı görünmüş olabilir. Ancak mobil platforma flash gelmesine ihtimal vermiyorum. Performans ve şarj konusunda ciddi sorun çıkarır. Hadi bunu da bir köşeye bırakalım. Flash üreticisi Adobe şirketi mobil için desteği sonlandırdı. Kimse ekstra kaynak harcayıp mobil için portlamaz. Zaten yeni teknolojilerde HTML5 var. Ve ciddi bir hızla yaygınlaşıyor. Bunu hesaba katarsak mobil de umut yok. Pc için bile flash ın varlığı sorgulanır oldu.
  • Zeynel Abidin Ceren
   Zeynel Abidin Ceren Nisan 20, 06:50
   Öncelikle bilgi için teşekkürler. HTML5 İYİ hoş da laş destekli bir suru uygulama var internet uzerinde. En misali çanak okey oynamayı çok seviyorum fakat pcde anca telefonda flash olmayınca olmuyor işte. Zaten spartanda bende çalışmıyor havar ha yok

Write comment

Only registered users can comment.