Windows 10 Bu Yaz Yayınlanacak
18/03/2015
Emir İlgün (401 Haber)
2 Yorum
Paylaş

Windows 10 Bu Yaz Yayınlanacak

Microsoft’un Çin’de gerçekleştiği etkinlikte, Terry Myerson Windows 10’un yazın 190 ülke ve 111 dilde yayınlanacağından bahsetti.

Ancak belirtmekte fayda var, büyük bir ihtimal ile sadece PC sürümü yayınlanacak olan Windows 10’un mobil versiyonu da aynı tarihte yayınlanıp yayınlanmayacağı hakkında bir bilgi verilmedi ve işletim sistemleri birleştiğinden beri aradaki farkı anlamak zorlaştı. Bu yüzden haberimizde bundan bahsetme gereksiniminde bulunduk.

Yine belirtmekte fayda var ki Microsoft bir sonraki telefon amiral gemisini yazın sonuna doğru sunacak. Buda akıllara yine Windows 10 hem PC hem de Telefon sürümün yazın beraber çıkacağı işaretlerini getiriyor.

Siz Windows 10’un yazın Sunulması hakkında neler düşünüyorsunuz?

Emir İlgün

Emir İlgün

Merhabalar! Marmara Üniversitesi'nde Turizm Rehberliği okuyorum ve diğer yöneticiler gibi bende teknoloji hastasıyım. Lumia 1520 ve ben harika bir ikiliyiz ve sizleri bilgilendirmekten onur duyarız ;)

Yorumlar

  1. Zeynel Abidin Ceren
    Zeynel Abidin Ceren Mart 18, 09:23
    Sabah okumuştum haberi. 190 ülke 111 dil inşallah o yüz 111 dil içinde bizde varızdır (her anlamda)
  2. Murat Salih Güler
    Murat Salih Güler Mart 18, 10:25
    Haberleri okuyom sürekli her okuduğumda değişik şeylerle karşılaşıyorum insan harbi şaşırıyor , final sürümünü hele ki çok merak ediyor :) olani getirmesi ayrı ilk defa göreceğimiz şeylerde war :)

Write comment

Only registered users can comment.