Windows Phone GDR3 Dev. Preview Ön İnceleme
14/10/2013
Osman Şahin (125 articles)
3 comments
Share

Windows Phone GDR3 Dev. Preview Ön İnceleme

Windows Phone ekosistemine önemli gelişmeler yaşatacak olan GDR3 güncellemesinin ön izleme versiyonu Microsoft tarafından geliştiriciler için sunuldu. WindowsPhoneTurkiye.info ekibi olarak, yüklediğimiz GDR3 için ilk etapta takipçilerimize özel olarak kısa bir ön görüntü yayınlıyoruz.

Güncelleme ile gelen geliştirmeler Microsoft tarafından aşağıdaki gibi sıralanıyor;

    [list_item] Full HD çözünürlük desteği [/list_item] [list_item] 4 çekirdekli işlemci desteği [/list_item] [list_item] Uygulamaları uygulama geçiş ekranında kapatma imkanı [/list_item] [list_item] Bluetooth kulaklık ve araç kiti gibi cihazlara bağlıyken gelen çağrı ve mesajların bildirim olarak kilit ekranına gelmesi [/list_item] [list_item] Mobil Erişilebilirlik Uygulama Seti [/list_item] [list_item] Ekran döndürme ayarı [/list_item] [list_item] Telefon depolama alanı ayarlarında geliştirmeler [/list_item]

Editörlerimiz, sizler için detaylı bir gdr3 güncelleme incelemesi ile bir video anlatımı hazırlıyorlar. Bizi takip etmeye devam edin.
Şimdi sizi ufak bir ön inceleme videosu ile baş başa bırakıyor ve detaylı inceleme hazırlığımıza geçiyoruz.

Osman Şahin

Osman Şahin

Yorum Yap

1 Yorum yapıldı : "Windows Phone GDR3 Dev. Preview Ön İnceleme"

Uyarma Seçenekleri
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan
emrah
Ziyaretçi
Yeni gelen özelliklerden memnuniyet konusunda biraz bahsetmek gerekirse ; * uygulamalar arası geçiş çok çok akıcı ve hızlı olmuş donma ve ya her hangi bir takılma olmuyor – oyunlar için de geçerli bu durum- * görev yöneticisi de çok basit ve kullanışlı olmuş ve hız konusunda yine aynı * ekran döndürme kilidi tek bir tuşla sizin tercihinize bırakılmış durum da , sağa yatıkken yanda sola yatıkken kapattığınızda o şekilde kalması mükemmel sonuçta fazladan 2 seçenekten kurtarmış oluyor. * hafıza yönetimi beklediğim bir şeydi çünkü eksikliği her defasında hissediliyordu ki Microsoft sağ olsun o özelliği de eklemiş yalnız biraz eksiği var… Daha Fazla »
wpDiscuz