Windows Phone İçin Resmi Ütopya Uygulaması
02/11/2014
Ali Demir (89 Haber)
1 Yorum
Paylaş

Windows Phone İçin Resmi Ütopya Uygulaması

TV8 ekranlarında 27.10.2014 tarihinde yayınlanmaya başlanan Ütopya yarışmasının resmi uygulaması Windows Phone mağazasında yerini aldı. Bu uygulamaya ücretsiz olarak erişebileceğiniz gibi ücret ödeyerek daha fazla kamera ve görüş açısıyla yarışmacıları istediğiniz zaman izleyebileceksiniz.

Oldukça zorlayıcı bir yarışma olan Ütopya, medeniyetten uzak bir yerde 15 kişinin yeni bir yaşam ortamı kurma hikayesini ekranlara taşıyor. Uygulamayı yalnızca internetten ve televizyondan takip edebiliyorduk; uygulama sayesinde artık mobil cihazlarımızdan da takip edebileceğiz. Yarışmacıların neler yaptığını anlık olarak bize aktarabilen uygulamanın sorunsuz çalıştığını belirtmek isterim. Aslında bu uygulamanın işlevinin, bazı il ve ilçelerin resmi internet sitelerinde izlemeye imkan verdiği büyük meydanları, turistik mekanları çeken kameraları online olarak yayınlaması gibi bir durum yaratmış.

25.10.2014 tarihinde 1.0.0.0 versiyonuyla kullanıcıların hizmetine sunulan uygulamanın sorunsuz olarak çalıştığını belirtmek isterim.

Uygulamanın ücretsiz sürümü kısıtlı erişim sunsa da uygulamanın premium sürümünü satın alarak 360 derece yüksek kalitede kayıt yapan ana kameraya erişim sağlama imkanınız olabilir.Uygulamayı indirdikten sonra utopya.com.tr sitesinden Utopya pasaportuna kayıt olmanız gerekiyor.

Uygulamayı indirmek için resme tıklayın veya QR kodu okutunuz.

b5f33cd4-c6fe-4808-90a9-fa84cadde176

 

Etiketler utopya, wp8.1, wptr.info
Ali Demir

Ali Demir

96 doğumlu, turizmci, satranç oynamayı seven biri.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.