Windows Phone Mağazası Hakkında
21/11/2013
Halil Şahin (772 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Windows Phone Mağazası Hakkında

joe

 

Evet arkadaşlar son dönemlerde sizlerinde yakından gözlemlediğiniz üzere mağazaya büyük bir uygulama akını var. Son olarak aramıza İnstagram katılmıştı tabi bunula sınırlı değil Waze olsun, XBox One olsun, Vine olsun, Talking Tom olsun, Asphalt 8 olsun vs. popüler uygulamalar mağazaya düşmüştü. Hatta Talking Cat tamamıyla yeni bir arayüz ve oynanış tarzıyla diğer platformlardan çok farklı WP’ye özel bir şekilde mağazadaki yerini aldı. Tabi bunda Microsoft ve bazen de Nokia’nın uğraşları gözardı edilemez.

Evet arkadaşlar dün itibariyle Microsoft tarafından Mağazanın yeni uygulama raporunu açıkladı. Açıklanan yeni rapora göre mağazaya günde ortalama 500 uygulama mağazaya dahil oluyor. Ve şu anda mağazadaki uygulama sayısı 190bini geçmiş durumda. Hedefini de açıklayan Microsoft bu bir ay içinde 200bin uygulamayı bulacaklarını söylüyor.

Üç ay önceki yani Ağustos ayındaki Microsoft raporunda uygulama sayısının 170bin olduğu söyleniyordu yani üç ayda 20bini geçmiş uygulamanın mağazaya eklendiğini söyleyebiliriz.

Bakalım Aralık ayında 200bin barajını aşabilecek mi acaba mağaza…

Halil Şahin

Halil Şahin

Sizlere yardımcı olabilmek için buradayım...

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.