Windows Phone8 İçin Bildirim Merkezi
11/06/2013
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
4 Yorum
Paylaş

Windows Phone8 İçin Bildirim Merkezi

Windows Phone8 İçin Bildirim Merkezi

Windows_Phone8_İçin_Bildirim_Merkezi_11062013_windowsphoneturkiye.info

Chip Online da verilen habere göre ChinaMan28 isimli bir Reddit kullanıcısı, Telefonun bildirim ekranı ve ara birimini gösteren fotoğraflar yayınladı.
Kullanıcı eBay üzerinden satın aldığı Nokia Lumia 920 telefonunda, daha önce görmediği bir Windows Phone 8 sürümü olduğunu belirtmiş ve Windows sürümünün “12084.WPMAIN(wpbldlab).20130509-1407” adını taşıdığını söylemiş.

Fotoğrafların bildirim Merkezi, uygulamaların kullanım sıklığına göre sıralanması, data Sense özelliği ve uygulamaların çoklu görev panelinde kapatılabilmesi gibi yenilikler içerdiği belirtilmiş.

Verge sitesi, Microsoft içindeki kaynaklardan bahsi geçen fotoğrafları onaylattıklarını, söz konusu güncellemenin Windows Phone 8.1 adını taşıyacak bir güncellemenin erken sürümü olduğunu iddia ediyor. Microsoft ise henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı.
Bahsi geçen özelliklerin platforma kazandırılması gerçekten büyük bir eksikliği gidermiş olacak, dilerizki yakın zamanda bizlerin hizmetine sunulur.

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

<p>Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :)</p> <p>İletişim ;<br /> hseyin-mutlu@outlook.com<br /> h_mutlu@ttmail.com</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Hüseyin Mutlu | Çıkış Yap

4 Yorum yapıldı : "Windows Phone8 İçin Bildirim Merkezi"

Uyarma Seçenekleri
Hüseyin Mutlu
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan