Windows Phone8 İçin Bildirim Merkezi
11/06/2013
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
4 Yorum
Paylaş

Windows Phone8 İçin Bildirim Merkezi

Windows Phone8 İçin Bildirim Merkezi

Windows_Phone8_İçin_Bildirim_Merkezi_11062013_windowsphoneturkiye.info

Chip Online da verilen habere göre ChinaMan28 isimli bir Reddit kullanıcısı, Telefonun bildirim ekranı ve ara birimini gösteren fotoğraflar yayınladı.
Kullanıcı eBay üzerinden satın aldığı Nokia Lumia 920 telefonunda, daha önce görmediği bir Windows Phone 8 sürümü olduğunu belirtmiş ve Windows sürümünün “12084.WPMAIN(wpbldlab).20130509-1407” adını taşıdığını söylemiş.

Fotoğrafların bildirim Merkezi, uygulamaların kullanım sıklığına göre sıralanması, data Sense özelliği ve uygulamaların çoklu görev panelinde kapatılabilmesi gibi yenilikler içerdiği belirtilmiş.

Verge sitesi, Microsoft içindeki kaynaklardan bahsi geçen fotoğrafları onaylattıklarını, söz konusu güncellemenin Windows Phone 8.1 adını taşıyacak bir güncellemenin erken sürümü olduğunu iddia ediyor. Microsoft ise henüz konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı.
Bahsi geçen özelliklerin platforma kazandırılması gerçekten büyük bir eksikliği gidermiş olacak, dilerizki yakın zamanda bizlerin hizmetine sunulur.

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorumlar

 1. gokhan
  gokhan Haziran 11, 15:10
  Hüseyin bey merhaba htc 8s kullanıyorum telefonu daha çözemedim fakat en büyük sorunum depolama alanında sd kart seçili olmasına rağmen indirilen veya izlediğim her video oyun veeya farklı işlemler için depolama yetersiz ayarlardan sd kartı seçmeye yönlendiriyor telefon hafızasıda hiç Bi uygulama olmadığı halde bile yetersiz bu sorunuma cevap verebilir misiniz..
  • Hüseyin Mutlu
   Hüseyin Mutlu Author Haziran 12, 13:57
   Merhaba, maalesef Htc ürünlerinin 8s modellerinde şuan için bu sorun mevcut, uygulama ve oyunlar hafıza kartına kurulum yapılamadığı için sıkıntı yaratıyor. size geçici olarak şunu tavsiye edebilirim, ilk önce telefonu pc ye bağlayıp telefon içindeki tüm medyaları (müzik resim video) bunları pc ye kopyala yapıştır ile almanız sonrasında telefonu sıfırlamanız. sıfırlama sonrası ayarlar depolama dan medya kaydı için hafıza kartını seçmeniz. aynı tür uygulamaları yüklemekten kaçının. Hafıza kartına kurulum özelliği gelene kadar şimdilik çözüm bu
 2. Mehmet Fışkındal
  Mehmet Fışkındal Haziran 11, 15:14
  çizimler çok basit Microsoft böyle kötü grafikli bir bildirim merkezi yapmaz ki gerek bile yok ekran zaten bu işi görüyor ?
  • Hüseyin Mutlu
   Hüseyin Mutlu Author Haziran 12, 20:58
   söylenilen bu mehmet bey :) yaparlar yada yapmazlar orasını bilemeyiz

Write comment

Only registered users can comment.