windowsphoneturkiye.info yakında daha sosyal
07/02/2014
Fatih Tercan (1140 Haber)
Yorum yok
Paylaş

windowsphoneturkiye.info yakında daha sosyal

sosyal2

Mart ayı içerisinde siz takipçilerimizin desteğiyle 1. yılımızı kutluyoruz. Yayın ekibi olarak sizlerin görüşlerini hep önemsedik.Site haber akışlarında uygulamayı geliştirmemiz nedeniyle bazı aksaklıklar olmuştu.Bunu Emir ve Tuna’nın ailemize katılımları ile çözdüğümüzü düşünüyoruz. Sitemizde ilerleyen günlerde yenilikler sizi bekliyor.Bunları iki aşamada sizler ile paylaşmak isterim.

     1-  Wptr.info uygulaması ile ilgili yeni güncelleme MS’den onay aşamasında uygulamanın kendini sıfırlama sorunu ve Yotube dosyalarını oynatmaması sorunları çözülmüş durumda.

  • Wptr uygulaması ücretli ve ücretsiz versiyon olarak ikiye ayrılıyor. Ücretli versiyon wptr.info+ ismiyle yoluna devam edecek ve uygulamayı satın alan arkadaşlarımız herhangi bir sorun ile karşılaşmadan kullanmaya deva edecekler.
  • wptr.info uygulaması ise ücretsiz olacak ve ücretli versiyon ile tek farkı reklam içermesi olacak.

     2-  Sizlerle geçtiğimiz günlerde paylaşmış olduğumuz anket bizlere yol gösterdi ve sitemizde yeni bölüm yada bölümler açmak kararı aldık. Sitemizi daha sosyal bir yapıya kavuşturma kararı aldık. Şu anda bu fikirlermiz test sürecinde ve geliştiriliyor.

www.windowsphoneturkiye.info ailesi olarak ilk günden itibaren bizlere vermiş olduğunuz maddi ve manevi bütün destekler için teşekkür ediyoruz.

Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.