Witch Potion
12/02/2014
Halil Şahin (772 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Witch Potion

Microsoft ve Nokia’nın desteklediği Witch Potion Windows Phone Store’da!

ODTÜ’lü girişimciler tarafından kurulan Alictus’un yeni oyunu Witch Potion, Windows Phone Store’da yerini aldı. Nokia ve Microsoft’un ortak fonu AppCampus tarafından desteklenen tek Türk oyunu olan Witch Potion ile Alictus ekibi, oyunculara iki büyük yenilik sunuyor.

2_1
Windows Phone Store’da yayınlanacak Witch Potion’da, oyuna Twitter ile bağlanan oyuncular hem takipçilerinden yardım isteyebiliyor hem de takipçileri arasındaki sıralamalarını görebiliyorlar. Alictus ekibi, Facebook ile uzun süredir kullanılan arkadaşlarla yarışma ve rekabet etme konseptinin bir benzerini ülkemizde de son zamanlarda popülaritesi oldukça artan Twitter’a getiriyor.

2_2
Ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulan Witch Potion’da ilk 30 seviyenin ardından her yeni 15 seviyelik bölüm için oyunculardan bölümü satın almaları ya da Twitter’daki takipçilerinden yardım istemeleri bekleniyor. Alictus’un kurucularından Arif Emre TAŞ, dünyada ilk kez denenecek bu sistem ile Facebook’dan yavaş yavaş Twitter’a yönelen sosyal medya rüzgarını Witch Potion ile arkalarına almak istediklerini belirtti.

2_3
Puzzle kategorisinde bağımlılık yapması beklenen Witch Potion, birbirinin aynı objeleri bir araya getirme mantığına dayanıyor. Oyuncular, kara büyüyle lanetlenmiş yaratıkları iyileştirebilmek için 8 bölüm ve 120 seviyeden oluşan sürükleyici bir yolculuğa çıkıyorlar.

Oyunu yüklemek için resme tıklayınız veya qr okutunuz.

Witch Potion

Etiketler Witch Potion, Wp 8
Halil Şahin

Halil Şahin

Sizlere yardımcı olabilmek için buradayım...

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.