World at Arms Marketteki Yerini Aldı
14/02/2014
Fatih Tercan (1140 Haber)
Yorum yok
Paylaş

World at Arms Marketteki Yerini Aldı

World_at_Arms_WP_1

Gameloft yeni bir oyun daha duyurdu. Oyun savaş stratejisi sevenler için güzel bir alternatif. 97 MB boyutlarındaki oyun ücretsiz olmasıyla da takipçilerimizi sevindirmiş olmalı. Gameloft oyunu şöyle tanıtıyor.

Oynaması ücretsiz bu tamamen modern savaş stratejisi oyununda derin bir solo harekatta ve heyecanlı bir çok oyunculu modda dünyanın her yanında denizin derinliklerinde, karada ve havada çatışmalara gireceksin. Zengin sosyal özelliklerden faydalan ve kurnaz bir savaş planı yapmak için sohbeti kullan hem de ücretsiz. Diğerleriyle güçlerini birleştirmek için bir klik oluştur veya bir kliğe katıl! Rakiplerine meydan okuyarak ve kaynaklarını çalarak lider panolarında adını duyur ve bu sürükleyici oyunun en iyisi sen ol!

  •   Harika grafikler ve etkileyici animasyonların yanında gerçekçi üniteler ve binalarla süslü ücretsiz bir savaş simülasyonu
  •  Kaynaklar topla, üniteleri inşa et, seviyelerini yükselt ve birleştir, tesisler kur ve birçok başarı ve ücretsiz bonuslar kazan
  •  Dünya çapında ve (çöl, şehir, kar, su altı gibi) çeşitli bölgelerde yaratıcı savaşlar yap
  •  Piyasada deniz altı keşfi ve savaşları sunan tek modern savaş stratejisi oyununa kendini kaptır!
  •  Yeni süper ünite Atlas’ı inşa et ve savaşta işlerin akışını değiştirmek için kullan!
  •  Savaş açmak, üstünlük kurmak ve ödül kazanmak için diğer oyuncuların kliklerine katıl veya kendininkini oluştur
  • Facebook aracılığıyla arkadaşlarınla bağlan ve savaş sırasında ünitelerini ödünç al

World at Arms, strateji oyunları, modern savaş oyunları, tank oyunları, denizaltı oyunları ve tycoon oyunları sevenlere yöneliktir. World at Arms’ı ücretsiz indir ve piyasadaki en iyi modern savaş stratejisi oyununun keyfine var!

 Oyunu  aşağıdaki resme tıklayarak yada QR kodu okutarak indirebilirsiniz.

World_at_Arms_WP_QR

Etiketler World at Arms
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.