wptr.info Beta Tester Kaydı
27/04/2015
Burak Dalyanda (81 Haber)
9 Yorum
Paylaş

wptr.info Beta Tester Kaydı

Windows Phone Türkiye İnfo bloğunun resmi uygulaması wptr.info, gelişimine devam ediyor. Yakında 3. sürüm ile indirmeye sunulacak wptr.info için gelişiminde katkınız olabilir.

Hali hazırda Windows Phone mağazasında bulunan wptr.info ve wptr.info+ uygulamaları tıpkı Windows Phone gibi gelişimine devam ediyor. Çok yakında 3. sürümü ile mağazada yerini alacak wptr.info uygulamaları için gelişim sürecinde sizler de katkıda bulunabilirsiniz.

Hazırlığını yaptığımız ve tüm Windows platformlarında çalışacak Universal Windows uygulamamız için Beta tester alımı yapılacaktır.

Şimdilik ara yüz için ekran ölçekleme araştırmaları yapıyoruz. Kısa süre sonra çoğu işlevi aktif olacaktır. wptr.info Forum için entegrasyon çalışmaları da devam etmektedir.

Not: Uygulama Windows Phone 8.1 uyumludur. Windows 10 for Phone kullanıcıları sistemin genel hataları ve yavaşlığı nedeni ile bazı sorunlar yaşayabilir.


Beta Tester kayıt formu


Burak Dalyanda

Burak Dalyanda

Web sistemleri ile başladığı ve şimdilerde çeşitli sistemlerde ve dillerde devam ettiği yazılım geliştiriciliğine Windows Phone 8 ile devam ediyor.

Yorumlar

 1. Muhammed Ali
  Muhammed Ali Nisan 27, 19:09
  Bende tester'im, uygulamanızda giriş yapamıyorum
  • Burak Dalyanda
   Burak Dalyanda Author Nisan 27, 19:45
   Universal Windows App Beta şimdilik ara yüz ve haber okumaya olanak sağlıyor. Diğer özellikler ilerleyen güncellemelerde aktif edilecek.
  • Muhammed Ali
   Muhammed Ali Nisan 27, 20:24
   Birde son güncellemeyi yapamıyorum, ve 5 diğer programımı da güncelleyemiyorum, bu neden ola bilir peki? Win 10 TP yüklü
  • Burak Dalyanda
   Burak Dalyanda Author Nisan 27, 23:11
   Windows 10 Mobile Technical Preview kaynaklı.
 2. Tolunay ÖZTÜRK
  Tolunay ÖZTÜRK Nisan 27, 19:27
  Universal olduğu için bilgisayarımıza da indirebilicez mi?
  • Burak Dalyanda
   Burak Dalyanda Author Nisan 27, 19:44
   Microsoft, PC için Windows mağazada beta desteği vermediğinden ve PC sürümünün henüz tamamlanmamış olması nedeniyle şimdilik mümkün değil. Telefon için ara yüz sorunlarını aştığımızda PC de tamamlanmış olacak. O zaman PC için de açılacak.
 3. Onur Baysal
  Onur Baysal Nisan 27, 19:44
  Hata veriyor form açılmıyor ?
  • Burak Dalyanda
   Burak Dalyanda Author Nisan 27, 20:03
   wptr.info uygulaması link içindeki büyük harfleri küçülttüğü için bu sorun ortaya çıktı. Birazdan düzeltmiş oluruz. Dilerseniz Haber detay sayfasındayken üstteki üç noktaya basıp sitede görüntüle diyerek Explorer dan ulaşabilirsiniz.
 4. Onur Baysal
  Onur Baysal Nisan 28, 21:47
  Uygulamayı ne zaman indirebileceğiz ?

Write comment

Only registered users can comment.