wptr.info Beta Tester Kaydı
27/04/2015
Burak Dalyanda (81 Haber)
9 Yorum
Paylaş

wptr.info Beta Tester Kaydı

Windows Phone Türkiye İnfo bloğunun resmi uygulaması wptr.info, gelişimine devam ediyor. Yakında 3. sürüm ile indirmeye sunulacak wptr.info için gelişiminde katkınız olabilir.

Hali hazırda Windows Phone mağazasında bulunan wptr.info ve wptr.info+ uygulamaları tıpkı Windows Phone gibi gelişimine devam ediyor. Çok yakında 3. sürümü ile mağazada yerini alacak wptr.info uygulamaları için gelişim sürecinde sizler de katkıda bulunabilirsiniz.

Hazırlığını yaptığımız ve tüm Windows platformlarında çalışacak Universal Windows uygulamamız için Beta tester alımı yapılacaktır.

Şimdilik ara yüz için ekran ölçekleme araştırmaları yapıyoruz. Kısa süre sonra çoğu işlevi aktif olacaktır. wptr.info Forum için entegrasyon çalışmaları da devam etmektedir.

Not: Uygulama Windows Phone 8.1 uyumludur. Windows 10 for Phone kullanıcıları sistemin genel hataları ve yavaşlığı nedeni ile bazı sorunlar yaşayabilir.


Beta Tester kayıt formu


Burak Dalyanda

Burak Dalyanda

<p>Web sistemleri ile başladığı ve şimdilerde çeşitli sistemlerde ve dillerde devam ettiği yazılım geliştiriciliğine Windows Phone 8 ile devam ediyor.</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Burak Dalyanda | Çıkış Yap

9 Yorum yapıldı : "wptr.info Beta Tester Kaydı"

Uyarma Seçenekleri
Burak Dalyanda
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan