Dinamik Kilit Ekranının Kaldırılamaması Sorunu Çözümü
26/07/2014
Halil Şahin (772 Haber)
1 Yorum
Paylaş

Dinamik Kilit Ekranının Kaldırılamaması Sorunu Çözümü

Bildiğiniz üzere dinamik kilit ekranı uygulamasını Microsoft geçen günlerde yayınlamıştı. Fakat uygulamanın beta olması hasebiyle uygulamanın yavaş ve kararsız çalışması bir çok kişiyi memnun etmemiş görünüyor ki bir çok kişi uygulamayı kaldırmaya başlamış bile. Fakat bir çok kişi uygulamayı kaldırırken bir sürpriz ile karşılaştılar. Aldığımız şikayetler sonucunda dinamik kilit ekranı uygulamasının (Live Lockscreen BETA ) kaldırılmasına rağmen kilit ekranından dinamik kilit ekranının kaldırılmamasının çözümünü açıklamaya karar verdik. Evet uygulamayı kaldırıp ama kilit ekranınında dinamik ekranın devam etmesi hatasını aşağıdaki yollarla fixleyebileceksiniz;
Ayarlardan Çocuk Ekranı Menüsüne gelip ileri ve sonra tekrardan ileri diyoruz. Telefon size dinamik kilit ekranını kapatmak istiyor musunuz? Şeklinde bir soru soruyor, ona evet demeniz takdirinde dinamik kilit ekranının kalktığını göreceksiniz.

live-lock-screen-dinamik-kilit-ekranı-beta

Halil Şahin

Halil Şahin

Sizlere yardımcı olabilmek için buradayım...

Yorumlar

  1. ali çaş
    ali çaş Temmuz 27, 11:55
    bukadar uzatmaya gerek yok ki kilit ekranı ayarlarına girip arkaplanı fotoğraf dışında herhangi bişey seçince de eski haline dönüyor :)

Write comment

Only registered users can comment.