Facebook Kişiler Hub ve Fotoğraf Paylaşımı
27/04/2014
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
2 Yorum
Paylaş

Facebook Kişiler Hub ve Fotoğraf Paylaşımı

Windows Phone 8.1 Geliştirici ön izleme sürümü ile birlikte Facebook kişiler hub ve galeriden fotoğraf paylaşımı sistemle birlikte değişime uğradı.

Daha önceleri Facebook Kişiler Hub kullanmak ve galeriden fotoğraf paylaşımı için e- posta hesaplardan Facebook hesabı eklemek yeterliydi.

Ancak Windows Phone 8.1 Geliştirici ön izleme sürümü ile birlikte artık Facebook Kişiler Hub kullanabilmek ve yine aynı zamanda galeriden fotoğraf paylaşabilmek için Facebook uygulaması zorunlu hale geldi.

Takipçilerimizden gelen istek üzerine Facebook Kişiler Hub ve galeriden fotoğraf paylaşımını kısaca aktarmaya çalışacağım.

İlk olarak Facebook uygulamasını resme tıklayarak veya Qr kodunu okutarak yükleyelim

Facebook Qr kodu.jpg

Facebook uygulamamızı açıyoruz ve hesap bilgilerimizi giriyoruz, fotoğraftaki ikinci ekrana geldiğimizde Facebook’a telefonla bağlanmak istiyor musunuz soruna bağlan olarak işaretleyip devam ediyoruz, kilit ekranı için dileyen yapılandırsın yada şimdi değil diyerek uygulama kurulumumuz tamamlayalım ve uygulamamızı kapatalım.

Facebook kisiler hub

Şimdi Kişiler hub’ta artık yenilikleri görebilir, Ben kısmına girip durum güncellemesi yapabilir, yine durum güncellemesi içinden yer bildirebilir ve Fotoğraf paylaşabilirsiniz.

Kisiler hub

Yine ayrıca bu işlem sonrasında galerideki tüm fotoğraflarınızı kolayca paylaşabilirsiniz.

kisiler hub

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorumlar

 1. mehmet
  mehmet Nisan 28, 12:41
  Ben Facebook uygulamamda sürekli açık kalmak istemiyorum ama kişilerde Facebook kişilerini görmek istiyorum bu mumkun mu
  • Hüseyin Mutlu
   Hüseyin Mutlu Author Nisan 28, 16:12
   Facebook ta sürekli açık kalmakta kastınız sürekli online olarak görünmek mi ? İki cihaz üzerinde durumu denemek lazım, sürekli online olarak görünüyor mu bilmiyorum :)

Write comment

Only registered users can comment.