Güncelleme Yükleme Sorunları
13/03/2015
Fatih Tercan (1139 Haber)
9 Yorum
Paylaş

Güncelleme Yükleme Sorunları

Takipçilerimizin ısrarla sorduğu sorulardan biri için yazı hazırladık. Sitemizde arama fonksiyonun olduğunu unutuyor bazı takipçilerimiz. Öğrenmek istediğiniz bir konu olduğunda lütfen öncelikle arama yapınız. Bir soruyu büyük bir azimle onlarca arkadaş aynı şekilde sorabilme kabiliyetine sahip. Ayrıca daha önce de belirttiğim üzere soru-cevap için forumu tercih ediniz.

Gelelim meşhur meseleye. Bugün Lumia Türkiye twitter hesabı tüm cihazlar için Denim güncellemesinin aktif olduğunu açıkladı. Fakat bu açıklamayı Lumia 630’un varlığını unutarak yaptıklarınız düşünüyorum.

Denim güncellemesinde sorun yaşayanlar için genel bir kılavuz hazırladık. Umarız sorunlarınızın çözümü için faydalı olur.

  • Geliştirici Ön İzleme Sürümüne sahipseniz aşağıdaki işlemleri uygulayınız.Format atmanıza veya sıfırlamanıza hiç gerek yok. (bazı cihazlar kabul etmeyebilir, bu durumda Lumia Recovery Tool mecburi olabilir)– PFD (Preview for Developers) uygulamasına girip  işaretli olan tiki kaldırıp done diyerek onaylayın ve uygulamadan çıkın.
  • Eğer yukarıdaki işlem sonuç vermiyorsa Lumia Recovery Tool ile flaşlama yapmanız gereklidir.  Lumia Recovery Tool sorusunun cevabı bu yazımızda.
  • 8018830f hatası alıyorsanız. Büyük ihtimal geliştirici ön izleme sürümüne sahipsiniz. Bunun çözümü Lumia Recovery Tool ile flaşlama yapmak. Lumia Recovery Tool sorusunun cevabı bu yazımızda.
  • Windows10 TP yüklemiş iseniz daha alt sürümdeki Windows 8.x güncellemelerini yükleyemezsiniz. Windows Phone 8.x e geri dönüş yapınız. Bunu için  Lumia Recovery Tool ile flaşlama yapmak. Lumia Recovery Tool sorusunun cevabı bu yazımızda.

 

Fatih Tercan

Fatih Tercan

<p>Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy – WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Fatih Tercan | Çıkış Yap

9 Yorum yapıldı : "Güncelleme Yükleme Sorunları"

Uyarma Seçenekleri
Fatih Tercan
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan