Kişilerimi Yeni Telefonuma Aktarma
05/03/2013
Fatih Tercan (1140 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Kişilerimi Yeni Telefonuma Aktarma

Kişilerimi Yeni Telefonuma Aktarma

 

kisi_listesi_03032013_windowsphoneturkiyeinfo
Kişilerinizi Windows Phone’unuza depolandıkları geçerli yere bağlı olarak farklı yollarla alabilirsiniz.

Kişilerim eski telefonumda

Kişileriniz farklı bir telefondaysa, telefondaki çıkarılabilir SIM kartta veya telefon hafızasında depolanıyor olabilirler. Kişileri SIM karttan içeri aktarma dahil olmak üzere seçeneklerinizi öğrenmek için,
bkz. Kişileri eski telefonumdan içeri aktarma.

Kişilerim bulutta

Kişileriniz Outlook.com, Google veya Microsoft Office 365 ve hatta Facebook, Twitter ya da LinkedIn gibi çevrimiçi bir servisin parçası olarak bulutta depolanıyorsa, telefonunuzda bu hesabı ayarladığınızda kişileriniz otomatik olarak içeri aktarılır. Nasıl yapıldığını öğrenmek için, bkz. E-posta hesabını ayarlama veya silme.

Kişileriniz Windows Phone ile tamamen uyumlu olmayan bir çevrimiçi servisin parçasıysa, diğer bir seçenek de Microsoft hesabı ayarlamaktır. Kişilerinizi, e-postalarınızı hata takvimlerinizi bu hesaba aktarabilir, daha sonra hesabı telefonunuzda ayarlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için, bkz. Kişilerimi Microsoft hesabı ile kaydetme.

Kişilerim bilgisayarımda

Kişileriniz bilgisayarınızda depolanıyorsa ve Microsoft Exchange ile Microsoft Office Outlook’u kullanıyorsanız, kişileri Microsoft hesabınıza aktarabilirsiniz. Kişileriniz, içe aktarıldıktan sonra telefonunuza eşitlenir. Nasıl yapıldığını öğrenmek için Microsoft Destek’teki Outlook kişilerinizi Windows Phone’a eşitleme konusuna bakın.

Verilerimi Aktar Uygulaması İle

Nokia Uygulamalarındaki Verilerimi Aktar uygulaması ile kolay bir şekilde kişilerinizi telefona aktarabilirsiniz. Bu uygulama HTC ve diğer cihazlara Fiddler ile kurulabilir. Verilermi aktar uygulaması tanıtımı için :

http://www.windowsphoneturkiye.info/nasil-yapilir/verilerimi-aktar-nasil-kullanilir/

*** Alıntı : Bu yazı http://www.windowsphone.com dan alınmıştır. ***

 

Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.