Windows8′ de Telefonumu Bul Özelliği Nasıl Kullanılır
21/05/2013
Hüseyin Mutlu (590 Haber)
11 Yorum
Paylaş

Windows8′ de Telefonumu Bul Özelliği Nasıl Kullanılır

Arkadaşlar merhaba 🙂 Bu gün ki yazımda sizlere windows phone telefonlarımıza, çalınma ve kaybetme gibi durumlarda kullanılmak üzere enteğre edilen ” Telefonumu Bul ” özelliğini, windows8 bilgisayarlarımız üzerinde nasıl kulanılır’ı bir kaç kelime yazıp videolarımla aktarmaya çalışacağım.

İlk olarak Bu işlemlere başlamadan önce bir kez mutlaka telefonumuzu  bilgisayara bağlayıp windowsphone.com üzerinden Microsoft hesabımız ile giriş yapmış olmamız gerekmektedir.
Daha önce giriş yapmamış olanlar lütfen giriş işlemini gerçekleştirsinler, giriş işleminden sonra telefonumuzun bilgisayar ile bağlantısını kesiyoruz ve videoyu izleyerek Telefonumu bul özelliğinin nasıl kullanıldığını öğrenmiş oluyoruz.

Yukarıdaki işlemi bir kere gerçekleştirdikten sonra telefonumuzun yerini bulmak için illa cihaza bağlı olması gerekmemektedir, artık cihazımız nerede olursa olsun bir tık yakınımızda 🙂 Eğer imkanımız varsa görmüş olduğunuz Windows8 ve Windows Phone8 uyumundan dolayı mutlaka Windows8 kullanmanızı tavsiye ederim.

Hüseyin Mutlu

Hüseyin Mutlu

Nokia Lumia 630-820- 920 -925-1520-830 gibi modeller üzerinde, deneme yanılma yöntemi ile Sürüm düşürme, farklı ülke variantı yükleme, Global variant taşımayan cihazları Türkçe dil yapma ve flashlama konularında kazandığım üst seviye deneyimlerimi platform kullanıcılarıyla paylaşmayı seviyorum :) İletişim ; hseyin-mutlu@outlook.com h_mutlu@ttmail.com

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Hüseyin Mutlu | Çıkış Yap

11 Yorum yapıldı : "Windows8′ de Telefonumu Bul Özelliği Nasıl Kullanılır"

Uyarma Seçenekleri
Hüseyin Mutlu
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan