CoShip Dual-OS Telefon Hazırlığında
06/05/2017
burakalperen26 (31 Haber)
8 Yorum
Paylaş

CoShip Dual-OS Telefon Hazırlığında

CoShip Dual-OS Telefon Hazırlığında

CoShip 2008 yılında sektöre adım atmış Çin temelli bir bilişim şirketi. Bu şirket 2015 yılında Microsoft’un mobil ortaklarından birisi haline gelmişti ve gayet hoş telefonlarla piyasaya adımını atmıştı.Her ne kadar ülkemizde satışı olmasa da internet üzerinden bu telefonlara ulaşmanız mümkün , tek yapmanız gereken popüler alışveriş sitelerinden siparişinizi vermek.

Bu şirketin aslında temel olarak üstünde durduğu nokta çift işletim sistemli (Dual-OS) mobil cihazlar. CoShip 2014 yılında Linux ve Android işletim sistemleriyle çalışan cihazı CoShip 960 ı tanıtmıştı. Bu cihaz şirketin ilk Dual-OS telefonu olmasa da büyük ses getirmeyi başarmıştı. Bir kullanıcın Facebook üzerinden yönelttiği soruya verilen cevapta CoShip’inWindows 10 Mobile ve Android işletim sistemlerinin bir karması olan çift işletim sisteme sahip(Dual-OS) telefon hazırlığında olduğu anlaşıldı.

.

CoShip’inWindows 10 Mobile ve Android işletim sistemlerinin bir karması olan çift işletim sistemine sahip(Dual-OS) telefonu Windows 10 Mobile’ın yaygınlaşması açısından iyi bir fırsat olacağı görüşündeyim. Böylelikle insanlarda ki Windows Phone korkusunu CoShip’in de desteğiyle Microsoft’un biraz da olsa kırabileceğini düşünüyorum.

 • CoShip’inWindows 10 Mobile ve Android işletim sistemlerinin bir karması olan çift işletim sistemine sahip(Dual-OS) telefonuna sahip olmak ister misiniz ?
 • CoShip sizce bu ürünle başarıya ulaşabilir mi ?

Sizlerde fikirlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.


Twitter  Youtube ve Facebook ‘tan bizi takip edebilirsiniz. 

wptr.info
wptr.info
Developer: Burak Dalyanda
Price: Free+
burakalperen26

burakalperen26

Yorumlar

 1. Feyyaz Baran
  Feyyaz Baran Mayıs 06, 14:45
  Türkiye'ye gelmezki boyle şeyler
  • burakalperen26
   burakalperen26 Author Mayıs 06, 15:07
   Eğer isterseniz internet aracılığıyla satın alabileceğinizi düşünüyorum fakat gümrüğe takılıp geri satıcıya gönderilebilir ya da şanslıysanız geçebilir geçip alanlar var.
 2. Cemil Kaya
  Cemil Kaya Mayıs 06, 17:18
  Aliexpresten telefon siparişi verirsek gümrükde vergi ödeniyormu.
  • burakalperen26
   burakalperen26 Author Mayıs 06, 22:43
   Hayır telefonların gumrukten geçişi kesinlikle yasak. Şanslıysanız geçer geçmezse urun ve paranız iade edilir.( Eğer denenecekse güvenilir sitelerden almakta fayda var )
 3. mrkyldz
  mrkyldz Mayıs 06, 17:20
  İlk olarak bir sorum var, İşletim sistemleri arasında geçiş mi yapılıyor yoksa iki işletim sistemi birbirinemi harmanlanıyor ? Ve hala Windows 10 sistemi barındıran bir marka olması mucize bence bütün gelişmelerden sonra.
  • burakalperen26
   burakalperen26 Author Mayıs 06, 18:23
   Video da örneği mevcut. Bir uygulama gibi basıp Linux ve Android arasında geçiş sağlayabiliyorsunuz. Yeniden başlatmaya gerek duymadan ama Android ve Windows 10 Mobile telefonda nasıl gerçekleşir bunu telefonu görmeden bilemeyeceğiz.
 4. Mert SANRI
  Mert SANRI Mayıs 06, 21:46
  Çin'de satılması tabi ki avantaj. Büyük satış rakamlarına ulaşabilir. Bence 2li geçiş de çok avantajlı.. Yavaş yavaş w10mobile'a alışır insanlar, hatta karşılaştırıp androidi terkederler(düzgün ve kararlı çalışan bir w10dan bahsediyorum tabi, o zamana kadar toparlarsa sistem)
  • Feyyaz Baran
   Feyyaz Baran Mayıs 12, 01:11
   Umarım toparlarlar :) çünkü büyük hevesle Windows kullanıyorum

Write comment

Only registered users can comment.