CoShip Dual-OS Telefon Hazırlığında
06/05/2017
burakalperen26 (31 Haber)
8 Yorum
Paylaş

CoShip Dual-OS Telefon Hazırlığında

CoShip Dual-OS Telefon Hazırlığında

CoShip 2008 yılında sektöre adım atmış Çin temelli bir bilişim şirketi. Bu şirket 2015 yılında Microsoft’un mobil ortaklarından birisi haline gelmişti ve gayet hoş telefonlarla piyasaya adımını atmıştı.Her ne kadar ülkemizde satışı olmasa da internet üzerinden bu telefonlara ulaşmanız mümkün , tek yapmanız gereken popüler alışveriş sitelerinden siparişinizi vermek.

Bu şirketin aslında temel olarak üstünde durduğu nokta çift işletim sistemli (Dual-OS) mobil cihazlar. CoShip 2014 yılında Linux ve Android işletim sistemleriyle çalışan cihazı CoShip 960 ı tanıtmıştı. Bu cihaz şirketin ilk Dual-OS telefonu olmasa da büyük ses getirmeyi başarmıştı. Bir kullanıcın Facebook üzerinden yönelttiği soruya verilen cevapta CoShip’inWindows 10 Mobile ve Android işletim sistemlerinin bir karması olan çift işletim sisteme sahip(Dual-OS) telefon hazırlığında olduğu anlaşıldı.

.

CoShip’inWindows 10 Mobile ve Android işletim sistemlerinin bir karması olan çift işletim sistemine sahip(Dual-OS) telefonu Windows 10 Mobile’ın yaygınlaşması açısından iyi bir fırsat olacağı görüşündeyim. Böylelikle insanlarda ki Windows Phone korkusunu CoShip’in de desteğiyle Microsoft’un biraz da olsa kırabileceğini düşünüyorum.

  • CoShip’inWindows 10 Mobile ve Android işletim sistemlerinin bir karması olan çift işletim sistemine sahip(Dual-OS) telefonuna sahip olmak ister misiniz ?
  • CoShip sizce bu ürünle başarıya ulaşabilir mi ?

Sizlerde fikirlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.


Twitter  Youtube ve Facebook ‘tan bizi takip edebilirsiniz. 

wptr.info
wptr.info
Developer: Burak Dalyanda
Price: Free+
burakalperen26

burakalperen26

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : burakalperen26 | Çıkış Yap

8 Yorum yapıldı : "CoShip Dual-OS Telefon Hazırlığında"

Uyarma Seçenekleri
burakalperen26
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan