HP Elite X3 Kamera Performansı
29/08/2016
Doğan Can Yılmaz (569 articles)
6 comments
Share

HP Elite X3 Kamera Performansı

HP Elite X3 Kamera Performansı

HP’nin yeni gözdesi HP Elite x3 akıllı telefonu donanım özellikleri ile tüm dikkatleri üzerlerine çekmeyi başardılar. Öte yandan gün geçtikçe kamera performansı ile ilgili merak edilen bazı soruların cevapları gün yüzüne çıkmaya başladı. windowscentral internet sitesinde HP Elite x3’ün fotoğraf/video performansı hakkında bilgiler paylaşıldı.

 

İncelemeye geçmeden önce şahsi eleştirimi söylemek istiyorum bence şu anda yeterli seviyede değil ve beni tatmin etmedi. Belki kullanıcıdan veya uygulamadan kaynaklanan bir durum. Microsoft Lumia 950XL kullanıcısı olduğum için söylemiyorum. Son 2 gündür Lumia 950XL ‘in kamerası ile deneyimlediğim ve ortaya çıkan fotoğraflara göre söylüyorum.

 

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri bu akıllı telefonların kamera performanslarını değerlendirmeniz için baş başa bırakıyorum. İnceleme sonunda düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

 

HP Elite x3
HP Elite X3 Video


 

Microsoft Lumia 950XL Fotoğraf Örnekleri (2) (kendi deneyimlerim)

Microsoft Lumia 950XL Fotoğraf Örnekleri

İnceleme sonunda düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Doğan Can Yılmaz

Doğan Can Yılmaz

Merhaba! 91/Ankara doğumlu ve Ankara'da yaşıyorum ;) - Telefon ve bilgisayar teknik servis

Yorum Yap

6 Yorum yapıldı : "HP Elite X3 Kamera Performansı"

Uyarma Seçenekleri
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan
Oğuzhan
Üye

Lenside biraz küçük gbi bence

Tuğberk Ağca
Üye

Hiçbir mecra tam donanımlı incelemesini yapmadı şu aletin hala. Adam akıllı inceleseler fiyatı falan ortaya çıksa

Yasin Sür
Üye

Donanımsalmı yazılımsalmı bilemiyorum ama 950xl da pek net değil gibi ama şuda bi gerçekdirki, lumia cihazları kamerada herzaman doğallığı seçtiği için olağan ustu birşey beklememeli

Nuru12
Üye
Herkese Merhaba , Foruma yazmam gerekti belki ama giriş yaparken sorun yaşadığım için buraya yazmak zorundayım Microsoft 640xl kullanıcısıyım telefonumda 14393.103 yapı yüklü ve şöyle bir sorunla karşılaştım,kamera uygulamasında video çekerken ekran parça parça oluyor yani görüntü eski tv yayınları gibi sağa sola kayıyor ve 60 dk dan daha fazla alınan kayıtta uygulama dan atıyor ve videoyu kaydetmiyor ancak bilgisayara sd kartı takıp kontrol ettiğimde video gözüküyor ancak bozuk dosya olduğu için oynatılamıyor,fabrika ayarlarına döndürmeyi düşündüm ancak fabrika ayarına döndüğümde tekrar bu yapı ile telefonum sıfırlanacağı için aynı sorun devam eder mi acaba aynı sorunla karşılaşan varsa herhangi bir çözüme… Daha Fazla »
Oğuzhan Yıldız
Üye

Bu yabancı froumlarda blu diye bişeyler geçiyor nedir anlamadım.

wpDiscuz