İlginç Windows Mobil Cihaz Projesi: SyncPhone
01/12/2015
Fatih Tercan (1139 Haber)
8 Yorum
Paylaş

İlginç Windows Mobil Cihaz Projesi: SyncPhone

Evet indiegogo üzerinde SyncPhone isimli yeni bir proje başladı. Burada projeler için bağış toplanıyor. Gerekli bağış miktarı toplanırsa proje gerçek hayatta uygulamaya geçiriliyor. Windows 10 cihaz tasarımı olan bu projede hedef 750 bin $ olarak belirlenmiş.

 

Videoyu izledikten sonra kafanızda bir fikir oluşmuştur diye düşünüyorum. Bu proje aslında Surface Phone’dan esinlenmişe benziyor. Telefonun tasarımı şu an için bir zombiyi andırıyor. Telefon donanım özellikleri ile ön plana çıkarılıyor.

SyncPhone-ozellik

Cihaz 3 farklı model olarak düşünülmüş. Tüm modeller 5.4″ boyutlarında ekrana sahip ve Windows 10 ile çalışıyor.

  • SyncPhone en düşük model. 1.84 GHz saat hızlarında intel Atom X5 işlemciye sahip cihazda 2GB Ram bulunuyor. Dahili hafıza ise 32GB. Bu modelde kalem verilmiyor. Fiyat 199$ seviyesinde olacak.
  • SyncPhone  S orta seviye  model. 2.24 GHz saat hızlarında intel Atom X5 işlemciye sahip cihazda 4GB Ram bulunuyor. Dahili hafıza ise 64GB. Bu modelde kalem veriliyor. Fiyat 299$ seviyesinde olacak.
  • SyncPhone Pro en üst seviye model. 2.40 GHz saat hızlarında intel Atom X7 işlemciye sahip cihazda 8GB Ram bulunuyor. Dahili hafıza ise 128GB. Bu modelde kalem veriliyor. Fiyat 499$ seviyesinde olacak.

SyncPhone-1

Tasarımcılar cihazda çift işletim sistemi sunmayı hedeflediklerini ifade ediyorlar. Windows 10 yanında şu işletim sistemleri de gelebilir:

  • Ubuntu
  • Android

Şu an için 2600$ bağış toplanmış. Bu ilginç proje yeterince destek alabilecek mi merak ediyoruz.

Etiketler SyncPhone
Fatih Tercan

Fatih Tercan

<p>Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy – WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.</p>

Yorum Yap

Giriş Yaptınız : Fatih Tercan | Çıkış Yap

8 Yorum yapıldı : "İlginç Windows Mobil Cihaz Projesi: SyncPhone"

Uyarma Seçenekleri
Fatih Tercan
Sırala::   Yeni | Eski | En çok oy alan