Yeni Telefonlar Lumia 950 Adıyla Geliyor
01/09/2015
Fatih Tercan (1140 Haber)
Yorum yok
Paylaş

Yeni Telefonlar Lumia 950 Adıyla Geliyor

Değerli takipçilerimiz habere girmeden önce sizlerle birşeyler paylaşmak istiyorum. Yaklaşık 1 haftalık süreçte sunucu iyileştirme çalışmaları nedeniyle sitemizde sorunlar oluştu. Bu nedenle haber akışlarında belli bir azalma oldu. Şu anda Almanya lokasyonlu yeni sunucularımıza geçtik. Yarın itibariyle optimizasyon işlemleri de tamamlanacak ve daha hızlı bir siteye kavuşacağız.

Sitemizde editör arkadaşlarımızın büyük bir çoğunluğu öğrenci. Bu nedenle yaz aylarında nitelik ve nicelik olarak sıkıntı yaşıyoruz. Bu konularda bizi anlayışla takip ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Bir hatırlatmada bize destek olmak için lütfen sitedeki reklamlardan herhangi birinde günde sadece 1 defa tıklarsanız seviniriz. Reklam olayı sizlerin reklama tıklamsıyla bir anlam kazanıyor.

Bu uzun girişten sonra gelelim haberimize Microsoft’un Cityman ve Talkman kod adlı cihazları tanıtmasını beklediğimiz günlerde artık isim karmaşası da son bulmuş oldu. Hatırlayacağız üzere Lumiaların 940 yada 950 serisi olarak geleceği netlik kazanmamıştı.

Önemli kaynaklardan aldığı duyumlarla bize yol gösteren @evleaks yani Evan Blass bugün attığı twit ile tartışmalara son noktayı koydu.  Yeni cihazlar Lumia 950 serisi ile olarak piyasa sürülecek.

 

Etiketler cityman, Lumia 950, talkman
Fatih Tercan

Fatih Tercan

Teknolijiye aşık bir inşaat mühendisi. 2011 Yılında HTC Trophy - WP7,5 ile başladığı yolculuğuna HTC 8X ve Lumia 1320 ile devam etti. Şu anda Lumia 640XL/ Xiaomi Mi5s kullanıyor.Ayrıca @wpturkinfo isimli twitter hesabından sorumludur.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış You can be first to comment this post!

Write comment

Only registered users can comment.